Surface 2 przedsprzedażowym hitem?

Ten ciekawy “news” dotarł podobno do portalu “Neowin” i to z kilku różnych źródeł. Według doniesień, zarówno wszystkie dostępne Surface 2 64GB, Surface Pro 2 256GB jak i Surface Pro 2 512GB, zostały zamówione. Nie zabrakło również chętnych na Touch Cover i Type Cover w obu dostępnych kolorach. Jak głosi plotka, nowe akcesorium, czyli Arc Mouse też już jest niedostępne z powodu ilości zamówień.

To mogą być wspaniałe nowiny dla Microsoft’u, szczególnie w świetle faktu, że przedsprzedaż ruszyła zaledwie 10 dni temu. Oczywiście pod warunkiem, że nie była to bardzo ograniczona ilość urządzeń, czyli zabieg czysto marketingowy. Niestety źródła nie podają dokładniejszych danych, dzięki którym można by było wyrobić sobie jakąś konkretniejszą opinię.

Sceptycy, na znak niedowierzania, wspominają niedawne słowa CEO firmy, który wyraźnie stwierdził, że wyprodukowali więcej Surface pierwszej generacji niż byli w stanie sprzedać. Jest zatem prawdopodobne, że do kolejnej wersji Microsoft podszedł z dużo większą ostrożnością.

Źródło: tabtimes.com

More Stories
Hama kable micro USB – test