0

Wracamy do cyklu przegląd aplikacji i tak oto w tym tygodniu mamy dla Was kilka ciekawych narzędzi ułatwiających korzystanie ze smartphone’a oraz coś dla studentów i uczniów, a także parę gier na odstresowanie.

Aplikacje:

floating touch android apk

1. Floating Toucher – Mała aplikacja a cieszy. Floating Toucher to narzędzie dzięki któremu po jednemu naciśnięciu dostaniemy dostęp do wybranych przez nas funkcji smartphone’a. Po zainstalowaniu aplikacji na ekranie pojawia się małe kółko, kiedy naciśniemy je pojawiają nam się przyciski do kilku najczęściej używanych przez nas skrótów. Oczywiście całość możemy spersonalizować, aby pasowała kolorem do naszego motywu, a także dobrać odpowiednie aplikacje i funkcje, które mają być wyświetlane.

8612-Floating_Toucher_Pro_v1.5_Android_Apk-1

2

Z aplikacji mogą korzystać jedynie użytkownicy systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Floatin Toucher dostępny jest w Google Play za darmo jednak za pewne rozszerzenia trzeba zapłacić.

Link do Google Play

Every Circuit Apk Download Full 1.06 For Android

2. EveryCircuit – Bardzo ciekawa aplikacja przydatna między innymi studentom i uczniom szkół ponadgimnazjalnych. EveryCircuit umożliwia nam projektowanie obwodów elektrycznych, a następnie  uruchamiając symulacje możemy zobaczyć co się stanie. Czy stworzony przez nas układ zadziała czy może przepali się żarówka. Do dyspozycji mamy sporo elementów jak na przykład oporniki, wyżej wymienione żarówki, diody i wiele innych części. W aplikacji wbudowanych jest także mnóstwo już stworzonych układów elektrycznych, więc będziemy mogli zobaczyć jak działa na przykład kondensator lub wzmacniacz.

EveryCircuit (1.02

a2

EveryCircuit dostępne jest w sklepie Google Play za darmo jak i w wersji rozszerzonej płatnej za 30,00 zł.

Link do Google Play(wersja darmowa), Link do Google Play(wersja płatna)

instapaper-android-app-1

3. Instapaper – Zapewne często zdarzało się Wam, że czytając pewien artykuł w internecie nie mieliście w danej chwili wystarczająco czasu, aby go dokończyć. Cóż trzeba było zamknąć przeglądarkę, a artykuł później ponownie znaleźć w internecie. Tutaj przychodzi z pomocą Instapaper, dzięki któremu za jednym kliknięciem możemy zapisać dany wpis czy stronę, aby dokończyć czytanie później. Artykuł wyświetlany jest w aplikacji bez zbędnego tła i innych, że tak się wyrażę udziwnień.

Instapaper-for-Android

instapaper_for_android_vs_iphone

Stronkę zapisaną w pecetowej wersji Instapaper możemy następnie przeczytać na ekranie smartphone’a lub tabletu, ponieważ aplikacja dostępna jest jako rozszerzenie do komputerowej wersji Google Chrome jak i również w sklepie AppStore i Google Play.

Link do AppStore($3,99), Link do Google Play(10,59 zł)

Gry

Bloody-Harry_15

1. Bloody Harry – Tematyka zombie jest ostatnio bardzo popularna wśród producentów filmów oraz gier. Z wielu stron jesteśmy ”atakowani” na wpół umarłymi a na wpół żywymi ludźmi. Taki i tutaj tytułowy krwawy Harry musi zmierzyć się z hordami zombie, jednak nie są to zwykłe tego typu istoty. Harry walczy z nieumarłymi warzywami. Brzmi absurdalnie, lecz gra naprawdę wciąga. Jak na grę platformową przystało zmierzamy w prawą stronę po drodze przedzierając się przez humanoidalne warzywa, które jak na ironie losu próbują za wszelką cenę nas zjeść. Gdy chwilowo pozbędziemy się nadchodzących ze wszystkich stron zombie możemy poświęcić trochę czasu na niszczenie mijanych przedmiotów za co otrzymamy pieniądze. Waluta w grze jest bardzo potrzebna, ponieważ możemy ulepszać i dokupywać nowe bronie.

de

unnamed

Gra dostępna jest w sklepie Google Play oraz AppStore za darmo.

Link do AppStore, Link do Google Play

1367088458_ang1

2. Anger of Stick 3 – Jeśli nie przypadła Wam do gustu gra Bloody Harry z powodu ”warzywnych zombie”, a chcielibyście odstresować się po ciężkim tygodniu to gra Anger of Stick 3 może się Wam spodobać. Podobnie jak we wcześniej opisywanej grze tak i tutaj musimy zmierzyć się z wieloma nadchodzącymi z lewej i prawej strony przeciwnikami, jednak są to tak zwani ”stickmani”. W Anger of Stick 3 przyjdzie nam walczyć kilkoma bohaterami z których każdy posiada charakterystyczne dla siebie ciosy i combo.

unnamed (1)

unnamed

Gra dostępna jest w Google Play i AppStore za darmo.

Link do AppStore, Link do Google Play

pobrane

3. MotoHeroz – Produkcja Ubisoftu początkowo dostępna tylko na konsole Nintendo Wii. W zeszłym roku trafiła do Apple AppStore, a od kilku dni dostępna jest również w Google Play. Jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia z wyścigami samochodowymi. Jednak na próżno szukać w grze najnowszych modeli samochodów i realistycznej fizyki jazdy, Zamiast tego Ubisoft postawił na przyjemną dla oka bardzo kolorową trójwymiarową grafikę, platformowy charakter gry i możliwość ulepszania naszych samochodów. Te trzy elementy moim zdaniem sprawdziły się w przypadku MotoHeroz bardzo dobrze. Oprawa graficzna podobna jest do tej znanej z serii Worms. W grze będziemy mieli możliwość przemierzać pustynie, lodowce, dżungle oraz wiele innych miejsc. Pojazdy dobierane są automatycznie do każdej lokacji i nie możemy ich zmienić. Każdy z samochodów trzeba także oddzielnie modyfikować za pieniądze, które zbierzemy po drodze.

 ios_screen_shot_0_496216983

Motoheroz-Android-e1380158857609

Gra po kilku pierwszych etapach wydaje się całkiem łatwa, jednak to tylko pozory, aby uzyskać wszystkie możliwe gwiazdki za poziom (są trzy) należy się trochę przyłożyć. Natomiast dalsze poziomy stawiają przed nami coraz to większe wyzwania, nie obejdzie się więc bez kilkukrotn. Co ciekawe większość plansz przejść można kilkoma sposobami, gdyż często możemy pojechać górą lub dołem.

Link do AppStore, Link do Google Play

Co wydarzyło się w świecie aplikacji w tym tygodniu?


Aktualizacje:

– Speed Test – wersja 3.0

 Zmieniono między innymi wygląd aplikacji oraz dodano możliwość usunięcia reklam. / Google Play, AppStore

– Facebook – wersja 3.7

Dodano możliwość edytowania komentarzy i wpisów. / Google Play, AppStore

– Youtube – wersja 5.1.10

Natomiast jeśli chodzi o promocje to przypominamy o trwającym jeszcze 11 dni akcji Humble Mobile Bundle 2 o której pisaliśmy tutaj. Natomiast aplikacje i gry, które obecnie są w promocji to m.in.:

– Go Launcher Prime – 12,52 zł / Google Play,

– Modern Combat 4 Zero Hour – 3,16zł / Google Play, AppStore,

Assassin’s Creed – 3,49 zł / Windows Phone Store,

Uno – 3,49 zł / Windows Phone Store,

– Ghost Stories The Boardgame – Za darmo / AppStore,

– Talisman Prologue HD – ~3,80 zł / AppStore

Beats Audio rozstaje się z HTC

Wcześniejszy wpis

HTC One Max oficjalnie 17 października?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle