0

Kilka dni temu pisaliśmy o nadchodzącej premierze kolejnej odsłony gry Angry Birds Star Wars, miała mieć ona miejsce 19 września, czyli jutro. Jednak Rovio postanowiło nas miło zaskoczyć i tytuł dostępny jest w Google Play i AppStore już dzisiaj. W sklepie gra wylądowała około dwóch godzin temu więc jest jeszcze gorąca :). Dostępna jest w wersji darmowej oraz płatnej – 3,98 zł.

Link do Google Play – darmowa, płatna

Dzisiaj oprócz premiery wściekłych ptaków od Rovio, w internecie pojawiły się także trailery dwóch gier, które zapewne Was zainteresują. Pierwsza z nich to produkcja studia Gamelof pod tytułem GT Racing 2. Wcześniejsze części gry przyjęły się bardzo dobrze wśród graczy, jednak jak na dzisiejsze standardy są już lekko przestarzałe. W najnowszej części przyjdzie nam zasiąść za kółkiem między innymi samochodów marki Mercedes-Benz, gdyż to z tą firmą w głównej mierze współpracował Gameloft przy tworzeniu GT Racing 2. Oczywiście fani innych marek nie będą zawiedzenie, ponieważ w grze znajdzie się, aż 60 pojazdów, 35 różnych producentów.

Gra wygląda obiecująco, czy będzie to godny konkurent Real Racing 3 na którą sporo osób narzekało ze względu na istniejące w niej mikropłatności. Wszystko okaże się najprawdopodobniej już niedługo, a teraz czas na trailer drugiej gry, którą jest Dead Trigger 2. Osoby które miały okazję zapoznać się z pierwszą częścią gry wiedzą, czego mniej więcej spodziewać można się po kontynuacji, jednak dla pozostałych kilka słów rozjaśniających to co przyjdzie nam czynić w Dead Trigger 2. Najprościej mówiąc naszym zadaniem będzie zwalczanie coraz to większej ilości zombie. Brzmi prymitywnie, jednak pierwsza część gry pochwalić się mogła bardzo dobrą grafiką, dużym wyborem broni, a także zróżnicowaniem misji.

Druga część zapowiada się tak samo dobrze jak poprzednia i sądzę, że zbierze równie duże grono fanów. Premiera została zapowiedziana na 23 październik, gra trafi zarówno do sklepu Google Play jak i Appstore.

Źródło: www.talkandroid.com, www.droid-life.com

Nowy mobilny YouTube pozwoli oglądać filmy w trybie offline

Wcześniejszy wpis

Nowy ASUS PadFone Infinity oficjalnie w Taipei.

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android