Nokia nie zapomina o mniej wymagających klientach

Nokia mimo, że w sporej mierze skupiona jest na słuchawkach z serii Lumia działających pod kontrolą systemu Windows Phone wciąż nie zapomina o pozostałych klientach, którym nie potrzebna jest duża funkcjonalność ich telefonów. I tak oto dzisiaj fiński producent zaprezentował urządzenie przeznaczone dla mniej wymagających klientów, którym jest model Nokia 108.

gsmarena_001

Urządzenie posiada 1,8 calowy wyświetlacz w rozdzielczości 160x128px, aparat o matrycy 0,3Mpx (VGA) z lampą, a także takie funkcje jak radio FM, odtwarzacz MP3, alarmy oraz aplikację Nokia Slam ułatwiającą przesyłanie plików przez Bluetooth. Na pokładzie nie zabrakło również najpopularniejszej gry znanej z telefonów Nokii czyli starego poczciwego Snake’a. Zaletą słuchawki ma być akumulator o pojemności 950mAh, który pozwoli na 31 dni czuwania, 12,8 godzin rozmów w sieci 2G lub 41 godzin słuchania muzyki. Ponadto w telefonie znajduje się slot na karty microSD o pojemności do 32GB.

Telefon kupić będziemy mogli także w wersji Dual Sim

Do wyboru Nokia daje nam obudowy w kolorze czerwonym, błękitnym, żółtym, białym oraz czarnym.Model 108 ma być dostępna jeszcze w tym roku, a cena w USA wynosić ma 29 dolarów, czyli w Polsce możemy spodziewać się kwoty rzędu 120 zł.

Źródło: www.thenextweb.com

More Stories
Wszyscy jesteśmy hejterami.