2

O Call of Duty zapewne słyszało większość z Was. Typowa strzelanina przeznaczona na pecety oraz konsole. Jednak od dzisiaj gra od Activision dostępna jest także na urządzenia z… systemem iOS. Zaskoczeni?

Ja jak najbardziej. Gra można by powiedzieć pojawiła się z nikąd. Żadnych wcześniejszych trailer’ów lub choćby krótkich teaser’ów od amerykańskiego studia, o jakichkolwiek planach przeniesienia tej kultowej już gry z większych urządzeń na nasze małe smartphone’y i tablety(dobra tablety nie takie małe) nie było informacji.

Co w takim razie oferuje Call of Duty Strike Team, bo tak brzmi jej pełna nazwa?

 

Rozgrywka wygląda podobnie jak ta znana z konsol, jednak dodano bardzo ciekawe rozwiązanie w postaci zmiany widoku jednym tapnięciem na ekran. Do wyboru mamy oglądanie całej akcji i sterowania postacią od góry(Drone View), a także klasyczny widok z oczu postaci(FPS View). Ponadto możemy rozegrać fabularną kampanię lub próbować przetrwać ataki coraz to większej ilości wrogów. Akcja toczy się w 2020 roku w podobnym otoczeniu co gra Black Ops 2.Za Call of Duty Strike Team zapłacimy dokładnie 5,99 euro, jednak wymagany jest system iOS 6.0 lub wyższy.

Call-of-duty-strike-team-4

Kiedy gra ukaże się w Google Play lub sklepie Windows Phone nie wiadomo, być może na dniach. W sumie o premierze w Apple AppStore też nie było wieści. Miejmy nadzieję, że gra jeżeli już wkroczy do Google Play to będzie dostępna  nie tylko dla urządzeń z układem NVidia Tegra jak to było w przypadku polskiego tytułu – Real Boxing.

Grę znajdziecie pod tym linkiem – AppStore.

Źródło: www. joystiq.com

Sony HMZ-T3W wirtualna zabawa po modyfikacjach.

Wcześniejszy wpis

Toshiba Encore – pierwszy ośmiocalowy tablet Toshiby z Windowsem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS