0

Gdy tylko świat dowiedział się o nowym potworze ze stajni Acera, niemalże od razu wyszły jeszcze informacje o tablecie i komputerze typu All-In-One (wszystko-w-jednym). O Liquid S2 możemy przeczytać we wcześniejszym wpisie. Chciałem jednak dodać, że w wyżej wymienionym modelu znajdziemy 13 MPx kamerę OIS, 2-megapikselowy przedni aparat i 4G LTE. Wyposażony będzie w Zielonego Robocika w wersji 4.2.2 ze zmodyfikowaną nakładką producenta i własnymi, firmowanymi aplikacjami, m. in. Acer Docs czy Acer Remote Files. Największy nacisk położono na funkcjonalność aparatu. Wprowadzono możliwość zrobienia zdjęcia bezpośrednio z ekranu blokady, czyli “Quick First Shot” oraz “Favorite Mode”, dzięki czemu będziemy mogli zapisać do pięciu różnych trybów zdjęć w aplikacji aparatu i szybko je wywołać.

Głównym urządzeniem wpisu jest 10-calowy tablet Iconia A3. Rozdzielczość ekranu to 1280×800 pikseli. Nakręcać tablet będzie czterordzeniowy ARM Cortex-A7 z pamięcią wewnętrzną rzędu 16 lub 32 GB na dane. Model ma być budżetowym urządzeniem o cenie za wersję z WiFi €249 i €299 za 3G. W Europie sprzedaż ma się rozpocząć już w październiku, a 3G kupimy dopiero miesiąc później.

acer-DA241HL

Nowością kolejną stanie się komputer AIO o przekątnej 24 cali i z systemem… Android. W obudowie drzemać ma nVidia Tegra 3 z czterema rdzeniami. Urządzenie ma dostać port MHL oraz możliwość używania go jako kontrolera do systemu Windows 8! Cena tego cuda to €429. Sprzedaż Acera DA241HL ma rozpocząć się już w połowie października.

Źródło: phandroid.com

Co zawdzięczamy Nokii?

Wcześniejszy wpis

Czyżby to miałby być Nexus 5?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android