0

Na dzień dzisiejszy prawie wszyscy główni gracze mobilnego rynku zaprezentowali swe nowości na rok 2013. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, iż mamy jeszcze producentów z Chin a wśród nich największego – Meizu. Najprawdopodobniej firma ta zaprezentuje swój flagowy produkt MX3 w okolicach 2 września.

Jak donoszą branżowe portale sercem tego telefonu ma być procesor Samsung Exynos 5 Octa (być może będzie to nowy chip 5420), który współpracować ma z 2 GB pamięci RAM. Dodatkowo ma posiadać ekran Full HD o przekątnej 5.1 cala (przecieki mówią nawet o 5.5 cala). Na tylnej obudowie “chińczyka” będziemy mieli do dyspozycji 13 Mpix kamerę i wymienny akumulator a wszystko to oparte na Androidzie 4.2.2 z nakładką Flyme OS 3.0. Smartfon dostępny będzie podobno w 3 wersjach – z 32, 64 i aż 128 GB pamięci wewnętrznej. Jakby tego było mało, producent dodać ma do tego czytnik kart microSD.

Cena tego cuda na chwilę obecną nie jest znana. Krążą jedynie plotki, iż wynosić ma 1999 CNY (ok. 327$) – to chyba nieźle jak na telefon o takich możliwościach?

Pressy – jeden przycisk – wiele możliwości

Wcześniejszy wpis

Kobo ogłasza trzy nowe tablety

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy