Nexus 5 na pierwszych zdjęciach?

Niby sezon ogórkowy, niby nic ma się nie dziać przez ten okres, a mimo wszystko sami widzicie po ilości newsów na naszym portalu, że plotki, przecieki dotyczące najnowszych smartfonów ukazują się wręcz hurtowo. O Nexusie 5 czy Samsungu Galaxy Note III pisaliśmy już wielokrotnie, jednak mimo wszystko mamy kolejną porcję wieści o tym pierwszym smartfonie.

Mianowicie pojawiły się w sieci najprawdopodobniej pierwsze zdjęcia najnowszego telefonu od LG i amerykańskiego giganta z Mountain View. Wszystko na to wskazuje, gdyż na zdjęciu widać jedną zasadniczą różnicę pomiędzy modelem widocznym na fotografii, a ostatnio zaprezentowanym przez koreańskiego producenta LG G2.  Pokazany flagowiec z początku sierpnia posiada fizyczny klawisz power na tylnej części obudowy, natomiast ten z miniaturki z nad wpisu przyciski ma umiejscowione na krawędzi.

Te informacje przeciekowe mogą świadczyć o jednym, że już niebawem będziemy mogli zobaczyć oficjalnie najnowszy smartfon z logiem amerykańskiego giganta z Mountain View. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo że będzie to właśnie telefon stworzony przy współpracy z koreańskim producentem. Czas oczywiście pokaże, ale wszystko na to wskazuje.

Źródło:  pocketnow.com

More Stories
Razer Leviathan Mini – test ciekawego głośnika