Samsung Hennessey – Android z klapką

0

Dziś, chiński oddział Samsunga zaprezentował nowy model – W789  Hennessey.

Specyfikację nowego smartfona znamy dość dokładnie. Wyposażony jest w bliżej nieznany
4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2Ghz oraz 1GB pamięci RAM, a zarządza nim Android Jelly Bean w wersji 4.1. Ponadto smartfon wspiera dual-SIM (GSM+CDMA) w trybie dual-Standby.
Co najciekawsze w tej konstrukcji –  W789 wyposażony został  w dwa identyczne ekrany pojemnościowe o przekątnej 3,3 cala i rozdzielczości 320×480 pikseli umieszczone po dwóch stronach klapki oraz fizyczną klawiaturę alfanumeryczną.  Poza aparatem o 5 Mpix matrycy wspieranym przez diodę LED, standardowo znajdziemy w nim również anteny WiFi i Bluetooth oraz moduł GPS. Nie zabrakło także slotu na kartę MicroSD oraz zestawu standardowych obecnie czujników położenia. Producent wyposażył nowego smartfona w baterię o pojemności 1500mAh. Całość zamknięto w obudowie typu Clamshell.

Niestety, dyskusja na temat tego, czy bateria będzie wystarczająca do codziennej pracy smartfona oraz jak sprawować się będą dwa wyświetlacze musi pozostać na etapie spekulacji, gdyż nie wiadomo, czy telefon zostanie zaprezentowany gdziekolwiek poza Azją.

Samsung-Hennessy-W789-6-th Samsung-Hennessy-W789-5-th Samsung-Hennessy-W789-4-th Samsung-Hennessy-W789-3-th Samsung-Hennessy-W789-2-th

Źródło: Samsung, GSMArena.com