0

No i wszystko wiadomo. Po wczorajszej prezentacji najnowszej Motorolii i cieszeniem się jak dzieci z nowości na rynku okazuj się, że…Moto X będzie JEDYNIE dostępne na rynku w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej. Jednak nie martwcie się. Motorola w niedługim czasie ma wypuścić na rynek budżetową wersję Moto X. Koszt zakupu ma oscylować w granicy 200$. Zatem powstanie kolejna “zapchaj dziura”, która ma konkurować z podobnymi modelami HTC (seria One) czy też Samsunga (seria Galaxy).

Tańsza wersja Moto X (o ile tak będzie się nazywała) będzie produkowana w Azjii i zostanie pozbawiona możliwości dopasowania jej pod własne gusta. Wraz z pojawienie się Moto X producent udostępnił program za pomocą, którego klient będzie mógł dobrać kolor tylnej obudowy wraz z akcentami.

Cieszy fakt, że pojawia się coraz więcej ciekawych słuchawek na rynku. Z drugiej jednak strony zastanawiam się dlaczego mają miejsce takie sytuacje jak ta z Moto X? Czy reszta świata nie zasługuje na to by cieszyć się nowościami? Dziwne zachowanie marketingowe, którego ja nie rozumiem.

Źródło: http://www.androidpolice.com/

Moto X – nie ma być najpotężniejszy, tylko najużyteczniejszy

Wcześniejszy wpis

Motorola Moto X zaprezentowana

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android