Wielki konkurs forumowy! Do wygrania ponad 100 nagród! [dodatkowe nagrody]

3

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy urodzinowy konkurs w którym do wygrania był smartfon, dziś rozpoczynamy zupełnie nowy w którym będziecie mogli dla odmiany zdobyć tablet i to nie byle jaki, gdyż naszego rodzimego producenta SnakeLaba, dokładniej będzie to model S-970, który zadebiutuje na naszym rynku we wrześniu ( o nim samy będziecie mogli przeczytać nieco więcej już niebawem na łamach naszego portalu). Prócz tabletu mamy do rozdania ponad 100 nagród między innymi plecaki na laptopy od Asusa, 10 trzymiesięcznych abonamentów na usługę WIMP czy kubki termiczne od NaviExpert. Pełną listę nagród możecie znaleźć tutaj. A co trzeba zrobić by wygrać nagrody?

Zarejestrować się na naszym forum i udzielać się na nim, za każdego posta będziecie otrzymywać punkty, pisanie poradników czy gdy polecicie forum znajomym (tutaj znajdziecie jak to zrobić) a także za inne akcje (punktacja jest opisana w aneksie pod regulaminem konkursu). Oczywiście jeśli tylko będziemy widzieć taką potrzebę, zaproponujecie jeszcze nowe możliwości punktów my je dodamy do listy. Nagrody będziemy rozdawać sukcesywnie wraz z trwaniem konkursu, co oznacza że po drodze będzie Was czekać jeszcze sporo niespodzianek. Oczywiście sam tablet przypadnie osobie, która uzbiera najwięcej punktów, a także kolejnym osobom przypadnie w udziale trzymiesięczny abonament na usługę WIMP. Konkurs trwa do 31 października bieżącego roku, a pełny regulamin znajdziecie pod adresem.

AKTUALIZACJA

Dzisiaj  (to jest 17 sierpnia) ruszamy z mały eventem przy naszym forumowym konkursie. Mianowicie event będzie trwał od dzisiaj do pierwszego września 2013, czyli przez najbliższe dwa tygodnie, a przez ten czas Waszym zadaniem będzie polecanie naszego forum innym użytkownikom. Jak to zrobić przeczytacie tutaj. Natomiast specjalnie na ten event odkopaliśmy w swej redakcji dwa pendrive’y firmy Kingston o pojemności 32 GB z USB 3.0, każdy wart blisko 100 zł, więc jest o co walczyć. Dwie osoby, które przez ten czas zbiorą najwięcej poleconych użytkowników wygrywają pendrive’y. (przy tej samej liczbie poleconych będzie decydować liczba postów napisanych na forum). Dla stałych graczy naszego forumowego konkursu mam też dobrą wiadomość przez czas eventu każdy polecony użytkownik to aż 50 punktów (pełne polecenie jest wówczas, gdy przez czas trwania eventu użytkownik zarejestruje się na forum i napisze 15 postów). Więc do dzieła 🙂