1

OPPO – czy mówi wam coś ta nazwa? Z całą pewnością nie jest to czołowy producent smartfonów ale w niedługim czasie wszystko się może zmienić. Właśnie ta tajska firma ogłosiła prace nad ich najnowszym dzieckiem Find 7. Na chwilę obecną zbierane są zamówienia na tą słuchawkę.

Na jednej ze stron zajmujących się oficjalną dystrybucją pojawiła się specyfikacja tajskiego mocarza. Sercem urządzenia ma być potężny Snapdragon 800 (2.3GHz) i baterią o pojemności 4000 mAh. Wszystko to ma być wspomagane przez 2GB pamięci RAM i 32GB pamięci przeznaczonej dla użytkownika. Cały system telefonu będzie oparty na Androidzie 4.2 Jelly Bean. Natomiast osoby lubiące pstrykać “słitfocie” do dyspozycji będą miały 2 aparaty – 13 Mpix na tylnej części obudowy i 8 Mpix na przedniej.

Pomimo iż nazwa to Find 7 OPPO będzie posiadało 5 calowy wyświetlacz Full HD o rozdzielczości 1920 x 1080.  Zatem nie będzie na co narzekać…Poza ceną. Na chwilę obecną w przedsprzedaży telefon został wyceniony na 700$. Wyczekiwać go możemy na horyzoncie pod koniec tego roku.

Na chwilę obecną w sprzedaży dostępne są dwa modele tego producenta – Finder (swego czasu okrzyknięty najcieńszym smartfonem świata – 6,65mm) oraz Find 5.

Źródło: androidcommunity.com

Podrasowany Exynos 5 Octa zaprezentowany

Wcześniejszy wpis

Mobilny mól książkowy #9

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android