0

Ci którzy czekali na nowe Motorole mogą odetchnąć z ulgą. Są co prawda na sam początek przeznaczone dla sieci Verizon, ale z czasem powinny zacząć ekspansje na inne sieci i kraje. Wszystkie nowe modele, czyli Droid Maxx, Ultra i Mini będą cienkie, będą miały nowy design oraz będą wyposażone w Motorola X8 Mobile Computing System. 8-rdzeniowe procesory z przeznaczeniem: 2 na aplikacje, 4 na grafikę, 1 kontekstowy i 1 na naturalny język – wszystkie razem mają dać nam nowe doznania.

Droid Ultra zbudowany z kewlaru i design 3D jest najcieńszym smartfonem z tej rodziny. Droid Maxx również zbudowany jest z kewlaru i dodatkowo jest o 9% cieńszy od poprzedniej wersji tego modelu oraz ma pozwalać na pracę przez 48 godzin. Droid Mini ma oferować to samo oprogramowanie przy najmniejszych rozmiarach.

Wszystkie modele mają nam dawać dodatki do oprogramowania takie jak: Active Display, który ma na bieżąco wyświetlać wszystkie powiadomienia bez włączania czegokolwiek, Quick Capture co pozwoli nam robić szybkie zdjęcia, Droid Zap do przesyłania zdjęć osobom w pobliżu prawie 100 metrów za pomocą gestu dwóch palców i Droid Command do obsługi Miracast (WiFi Direct).

Ceny tych urządzeń przedstawiają się następująco: Droid Mini za $99, Droid Ultra za $199 i Droid Maxx za kwotę 299$ i są to ceny do kupna wraz z abonamentem. Już teraz można zamawiać urządzenia w przedsprzedaży a od 20 sierpnia będą dostępne.

Źródło: androidcentral.com

HTC One – dwa “serca” w jednym ciele

Wcześniejszy wpis

Gry z Amigi wkrótce na smartfonach z systemem Google’a!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy