0

Ilu z was chciało zjeść jabłko i jednocześnie mieć je nadal całe?? Z pewnością każdy. Podobnie sprawa się ma z HTC One i podwójnym oprogramowaniem. Oto na dniach pojawi się “zabawka” dla fanów MODowanie telefonów przygotowana przez MoDaCo. Póki co będzie to publiczna wersja BETA po czym trafi ona do szerszego grona odbiorców.

MoDaCo SWITCH, bo taką nazwę nosi ów projekt , ma pozwolić użytkownikowi na łatwe przełączanie się między oficjalną wersją nakładki HTC Sense 5 a HTC One Google Play edition. Osoby używające “czystego” androida cenią go sobie za szybkość i płynność działania, dlatego też w ten sposób nie będzie trzeba go instalować zapominając jak to pięknie wygląda nakładka systemowa przygotowana przez HTC. W każdej chwili będzie można powrócić do “pudełkowej” wersji. Plusem tego rozwiązania jest to iż nie musisz, drogi użytkowniku, robić kopii zapasowej programów czy też innych cennych dla Ciebie rzeczy. Za każdym razem po przełączeniu się między ROMami masz do nich dostęp. Czyż to nie piękne??

Trzymajmy zatem kciuki aby projekt ten zakończył się pełnym sukcesem a z pewnością będzie się nam żyło lepiej i wygodniej. TU możecie przyjrzeć się działaniu tego rozwiązania. Miłego oglądania

P.S Oczywistą rzeczą będzie posiadanie zROOTowanego telefonu, ale tego chyba przypominać nie trzeba.

Źródło: phandroid.com

Lpin Player – Recenzja

Wcześniejszy wpis

Nowa linia Motoroli Droid

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android