1

Dotychczas Samsung praktycznie nie miał konkurencji na rynku “gigantów” – Note był monopolistą a i ujrzymy nową serię Mega. Rękawicę, w sumie dość niespodziewanie chce podjąć LG swoim nowym modelem – G2.

Zdjęcia wyciekły za sprawą znanego właśnie z wszelakich pogłosek dotyczących mobilnej elektroniki @evleaks. Dzięki nim oraz przypuszczeniom możemy stwierdzić że nowe urządzenie będzie wyposażone w ekran o przekątnej 5,2 cala o rozdzielczości FullHD oraz gęstością pikseli na poziomie 423 ppi. Całość dopełni znany już Snapdragon 800 oraz 2 GB RAM. Jak możemy zaobserwować na zdjęciu smartfon będzie miał bardzo cienką ramkę na wzór Galaxy S4.

otpimus_G2

Tył urządzenia ukazuje moduł aparatu o przypuszczalnej rozdzielczości 13 MPix, który ma oferować optyczną stabilizację obrazu, oraz doświetlającą diodę LED. Interesujące jest przeznaczenie dwóch widocznych przycisków “+” i “-” zwłaszcza, iż wiele wskazuje na to że będą one ukryte pod przesuwną klapką. Ich przeznaczenie nie jest na dzień dzisiejszy sprecyzowane, ale z cała pewnością posłużą do obsługi aparatu.

G2

LG G2 ma trafić do sprzedaży w połowie lipca w Korei Południowej, natomiast na rynkach światowych ma zostać pokazany 7 sierpnia w trakcie konferencji w Nowym Jorku. Jednakże do czasu oficjalnej zapowiedzi pozostaje nam tylko domyślać się co takiego szykuje dla nas koreański producent.

Źródło: gsmarena.com

Ośmiordzeniowe procesory w urządzeniach Sony?

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy S4

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy