0

 

Z chwilą pojawieniu się na rynku nowej marki nju mobile, zawrzało u nie jednego operatora. Dość szybko mieliśmy odpowiedzi ze strony Red Bull Mobile i T-Mobile. Play postanowił ofertę nju poprawić, choć sami jej autorzy twierdzili że będzie to trudne zadanie to ja uważam iż tak sztuka wyszła fioletowemu operatorowi. Samą ofertą zaskoczony nie jestem, Play postawił początkowo sobie zbyt wysoko poprzeczkę i teraz rzekłbym iż do niej nie doskoczył. Kilka dni temu pojawiła się informacja, o odnowieniu i odświeżeniu jednej z ofert. Angielskie słowo “refresh” w tej zapowiedzi tego co nastąpiło dzisiaj budziło moje podejrzenia co do nowej oferty – fresh, wiadomo chyba najlepsza oferta sieci Play na kartę, i przedrostek “re-” czy nie mogłoby to oznaczać kolejnej rewolucji na świetnych fundamentach? Mniejsza z tym i tak jest całkiem dobrze. Wszystko odbyło się w słynnym już barze mlecznym gdzie wcześniej na świat przyszła oferta nju mobile. Zgromadzonych na początku witały plakaty z hasłami “Nie odgrzewamy kotletów..”, “Ofertę nju nie da się skopiować. Można ją zrobić lepiej”.

p4

Na początku głos miał rzecznik fioletowej sieci Pan Marcin Gruszka, który powitał wszystkich gości, zaczął opisywać filozofię firmy, to że lubią konkurencję, na której zwykle korzysta klient, nie odgrzewają kotletów i zawsze starają się być tym który najwięcej zamiesza na rynku operatorów. Chyba ktoś czerpał inspirację ze wczorajszych wystąpień na WWDC 2013.

p3

Potem pierwsze skrzypce grała już tylko Pani Małgorzata Dzięgielewska, która jest odpowiedzialna za ofertę pre-paid w Play. Szkieletem nowej oferty jest oferta Play na kartę. Najistotniejsza zaleta czyli darmowe rozmowy i sms-y w sieci zostały zachowane. Co pojawiło się nowego? Po wygadaniu na sms-y i mms-y do innych sieci 9zł robimy to już za darmo, gdy wydamy na rozmowy do innych sieci 29 zł opłata również nie będzie naliczana. Kolejną nowością jest to iż dostajemy bezpieczny internet na który ‘nie wydamy więcej’ niż 5 zł miesięcznie. W ramach tego internetu mamy do naszej dyspozycji 25 mb (rozliczanie 2gr/100kb) a później opłat nie ma tylko zmniejszony transfer i nie musimy się bać, że zapłacimy wysokie rachunki. Jakby komuś było mało są jeszcze pakiety internetowe w atrakcyjnych cenach, np. 500 mb – 9zł (stare oferty 500 mb – 15 zł! nowe ceny pakietów obowiązują tylko w nowej ofercie).

p1

p2

p5

 

Oferta ważna jest już od dziś od godziny 11. Aktywacja kodem *163*9#

 

Źródło:Wł.

Formuła Mini Max- Nowy oferta Play na karte

Wcześniejszy wpis

Budogram – dołącz do budującej społeczności

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Relacje