10

Kilka dni temu stuknęły nam kolejne, drugie urodziny. W jednym ze wcześniejszych wpisów zapowiadaliśmy, że będziemy powoli odkrywać karty. Dziś jedną zaprezentujemy w pełni, a szczególnie dla Was naszych czytelników informacja ta będzie szczególnie przyjemna. Bowiem już dziś startuje nasz urodziny konkurs. W tym roku razem z nami drugie urodziny świętuje NaviExpert, dzięki czemu mamy dla Was smartfon HTC 8S działający pod kontrolą Windows Phone 8, a także 10 licencji na nawigację – jedną dwuletnią na Polskę i Europę, jedną roczną, jedną półroczną, dwie trzymiesięczne oraz 5 miesięcznych licencji na Polskę. Co należy zrobić by wygrać nagrodę? Zasady są bardzo proste

1.Polub MobileWorld24.pl (link).

2. Stwórz pracę konkursową na temat „Nawigacja przyszłości Twoimi oczami”.

Oczywiście pracę możecie nadsyłać w dowolnej formie, może to być film, wydzieranka, rzeźba, opis słowny, fraszka dajemy Wam wolną rękę. Liczy się kreatywność oraz pomysłowość, ale także docenimy wkład pracy w przygotowane zgłoszenie konkursowe. Prace nadsyłajcie na adres konkurs[at]mobileworld24.pl, gdzie at to @, do 28 lipca 2013 roku do godziny 23:59. Cały regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do wzięcia udziału w konkursie, a przy tym śledzenia naszego portalu, gdyż to nie wszystkie atrakcje jakie przygotowaliśmy dla Was z okazji drugich urodzin MobileWorld24.pl. Wszystkie nagrody w powyższym konkursie ufundowała firma NaviExpert.

Aktualizacja

W związku z prośbami o przedłużenie czasu na nadsyłanie prac konkursowych postanowiliśmy przedłużyć konkurs do 28 lipca 2013 roku do godziny 23:59. Macie dokładnie dwa tygodnie na nadesłanie prac konkursowych.

Aktualizacja dla Samsunga Galaxy S4

Wcześniejszy wpis

Modern Combat 5 – pierwszy teaser przed E3

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android