0

Gameloft właśnie ukazał pierwszy film nawiązujący do kolejnej części ze swojej serii Modern Combat. Każda z części odniosła sukces, gdyż po prostu trudno było znaleźć coś z równie trzymającego, przez całą rozgrywkę, w napięciu. W tej serii zagrywałem się dość intensywnie, bo oferowała praktycznie cały czas akcję, nie można było narzekać na jakąkolwiek nudę. Cała trylogia mocno wzorowała się na Call of Duty: Modern Warfare, ale w żadnym wypadku nie uważam tego za wadę. Nawet wręcz przeciwnie, a to wszystko dlatego, że i CoD bił swego czasu rekordy sprzedaży, a sam miałem przyjemność przejść wszystkie części czerpiąc garściami (i ciągle czując niedosyt) z opowiedzianej, przez twórców, historii.

Denerwowało w mobilnej serii mnie tylko to, że podczas cutscenek, starano się non stop na siłę wciskać akcję: to nasz bohater spadał z ogromnych wysokości i nic mu nie było, to czasem dostał całą serię i wstawał bez szwanku… Wyglądało to często dość sztucznie, ale czego oczekiwać po grze mobilnej. Ważne jest pierwsze wrażenie a to było bardzo dobre.

W samym teaserze pokazał tylko malutką część tego co zapewne zobaczymy na targach E3 i mam nadzieję, że się nie zawiodę (muszę przyznać, że Gameloft wie jak wzniecić ciekawość).

Źródło: droidgamers.com

Urodzinowy konkurs MobileWorld24.pl! Wygraj smartfon HTC! [przedłużony]

Wcześniejszy wpis

Xperia Z kolejnym flagowcem z czystym androidem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android - Gry