Deus Ex: The Fall zmierza na tablety i smartfony [Aktualizacja]

Wspaniała wiadomość dla wszystkich grających na urządzeniach na tabletach i smartfonach.  Eidos Montreal ujawnił szczegóły swojego nowego projektu – Deus Ex: The Fall, który zmierza w pierwszej kolejności na iPada i iPhona.

Poniżej znajdziecie pierwszy materiał, który zawiera wypowiedzi twórców oraz fragmenty rozgrywki.
 

Wydarzenia przedstawione w Deus Ex: The Fall będą miały miejsce w 2027 roku, równolegle do wydarzeń w Deus Ex: Human Revolution. Podobnie jak gra z dużych konsol, ta także będzie cRPGiem nastawionym na mocną fabułę i sporo akcji. Zagramy jako Ben Saxon, były żołnierza jednostki specjalnej armii brytyjskiej – SAS. Wydarzenia będziemy obserwować przez większość czasu z perspektywy pierwszej osoby. Deus Ex: The Fall ma pojawić się latem, a prawdopodobna cena to około 6 euro.

Na chwilę obecną brak informacji o wersji gry dla tabletów i smarfonów z systemem Android lub Windows. 

Na stronie wydawcy gry pojawiła się informacje, że Deus Ex: The Fall pojawi się również na urządzeniach z Androidem.

Deus Ex: Human Revolution był jedną z najlepszych gier cRPG, w które grałem na konsoli Xbox 360 w 2011 roku. Mam wielkie nadzieje związane z tym tytułem 🙂 Czekam z niecierpliwością!

[Aktualizacja]

Deus Ex: The Fall zapowiada się na bardzo interesujący tytuł. W związku z nadchodzącym E3 Square Enix opublikowało nowy materiał wideo.
 

Źródło: square enix, eidos montreal

More Stories
samsung logo
Samsung Galaxy S21 FE zadebiutuje już w środę?