0

Magica: Wizards of the Square Tablet to tytuł, w którym sterowany przez Gracza mag wędruje w prawo (i zawsze w prawo) i walczy z hordami potworów.

magicka 2

Walczymy przy pomocy magii ziemi, ognia, lodu, życia, błyskawic, wody, ochrony i ich przeróżnych kombinacji, z których można tworzyć potężne zaklęcia (ofensywne i defensywne). Dostępne kombinacje możemy w każdej chwili sprawdzić w Księdze Wiedzy, znajdującej się w lewym, dolnym rogu ekranu. Obok nich znajdują się ikony symbolizujące poszczególne rodzaje magii.

magicka 1

Na szczęście w Magica: Wizards of the Square Tablet Gracz nie musi walczyć ze sterowaniem. Aby przemieścić maga wystarczy tapnąć na ekranie, a nasz avatar uda się w wybrane miejsce. Zaklęcia przygotowuje się podobnie – wystarczy dotknąć ikon (ważna jest kolejność), aby przygotować zaklęcie, a następnie tapnąć na naszych wrogach, aby rzucić np. Eksplozję (ogień, ziemia, ziemia, ogień). Ewentualnie na sobie, aby rzucić zaklęcie leczące, tarczę ochronną.

magicka 3

Magica: Wizards of the Square Tablet posiada kampanię dla jednego Gracza oraz sieciowy tryb kooperacji dla czterech, co znacząca podnosi jej atrakcyjność. Rysunkowa grafika jest miła dla oka i czytelna, a muzyka umila nam spędzony przy grze czas.

 

 

 

 

W czerwcu Google zaplanował dwa wydarzenia Chrome Mobile

Wcześniejszy wpis

Dlaczego warto mieć sprzętową klawiaturę?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android - Gry