0

Nie tak dawno donosiliśmy o tym jak przyłapano Note’a III w benchmarkach. Nic jednak nie było wiadomo na temat procesora jaki zostanie użyty we flagowcu Samsunga.

Teraz na sprawę padło nowe światło. Prawdopodobnie smartfon oprze się na Snapdragonie 800 a nie na produkcie własnym Samsunga czyli Exynosie. Spekuluje się, że stanie się tak dlatego gdyż produkt Qualcomma ma wbudowany moduł LTE. Exynos co prawda także umożliwia pracę w tym trybie jednak jego wprowadzenie podniosło by koszty platformy.

Czym zatem uraczy nas gigant od koreańskiej firmy? 4-rdzeniowy procesor Krait 400, taktowany nawet do 2,3 GHz, GPU Adreno 330 czy też moduł LTE 4 generacji o bardzo dużych możliwościach( do 300 Mbps downloadu i do 75 Mbps uploadu). Oprócz tego telefon obsłuży 7-kanałowy dźwięk. Obraz przekaże nam 6-calowy ekran Super Amoled, a pracę przy wielu włączonych aplikacjach ułatwi 2 lub być może nawet 3 GB RAM. Do naszej dyspozycji oddany zostanie też 13 MPix aparat.

Kiedy premiera? Tego jeszcze nie wiadomo, lecz urządzenie zostanie z całą pewnością zaprezentowane podczas targów IFA w Berlinie we wrześniu. Zatem możemy oczekiwać, że urządzenie pojawi się jeszcze na długo przed Gwiazdką.

Źródło: gsmarena.com

Wyciekła specyfikacja Galaxy Tab 3 10.1 i Galaxy Ace 3

Wcześniejszy wpis

LG posiadło licencje na najpotężniejsze procesory ARM

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy