0

King’s Bounty: Legions

Niewiele osób wie że prekursorem znanej i lubianej serii gier Hereos and Migh and Magic była produkcja King’s Bounty. Jakiś czas temu mieliśmy możliwość zagrania King’s Bounty na komputerach, teraz przyszła kolej na platformy mobilne, a debiut jest naprawdę bardzo udany. Rozgrywka praktycznie nic nie straciła, nadal są to dobre „hirołso” podobne kings bounty w ładnej trójwymiarowej oprawie graficznej. Do tego gra została spolszczona, dzięki czemu próg wejścia w tytuł jest zdecydowanie obniżony. Warto się tę grę zainstalować na swoim smartfonie czy tablecie, tym bardziej że tytuł jest dostępny w Google Play zupełnie za darmo.

Link: King’s Bounty: Legions

 

Cut the Rope Time Travel

Zapewne większości z Was nie trzeba przedstawiać Om Noma, bohatera gry Cut th Rope, a jest to nie kto inny, niż poczciwa niewielka zielona żabka, która uwielbia jeść słodycze. Naszym głównym zadaniem jest właśnie dokarmianie naszego protagonisty, ale nie jest to takie proste jakby się mogło początkowo wydawać. Twórcy serwują nam sporą ilość przeróżnych niespodzianek w postaci przeszkadzajek, całość zachowana w ciekawej kolorowej oprawie z lekkim poczuciem humoru. W porównaniu do wcześniejszych części Cut the Rope, ta wysyła nas wraz z zieloną żabką w podróż w czasie. Dzięki czemu będziemy mogli poznać przodków Om Noma, ale podobnie jak jego również ich będziemy musieli nakarmić. Do tego wszystkiego dochodzi zabawa czasem np. jego zatrzymanie. ZeptoLab przygotowało kawał dobrej produkcji, która jest równie ciekawa, a nie wiem czy nie lepsza od poprzednich gier z tej serii. Cut the Rope Time Travel jest dostępny w standardowej wersji w Google Play zupełnie za darmo (za HD przyjdzie nam zapłacić niecałe 3 zł), posiadacze urządzeń sygnowanych logiem nadgryzionego jabłuszka niestety nawet za podstawową wersję będą musieli zapłacić.

Link: Cut the Rope Time Travel

Zenonia 5

Jak możecie sami wywnioskować po cyfrze tuż przy tytule produkcji, jest to już piąta część tego można powiedzieć kultowego jRPGa na platformy mobilne. Wszystkie wcześniejsze produkcje dawały masę frajdy, a przy tym kilka godzin solidnej rozgrywki. Nie inaczej jest w przypadku piątej odsłony tej serii. Podrasowano grafikę, dodano nową historię, a to wszystko okraszone solidną mechaniką sprawia,  że po prostu warto w tę grę zagrać. Jeśli tylko jesteście fanami anime czy mangi i nie obce są Wam te klimaty, warto swoją przygodę rozpocząć od wcześniejszych produkcji z tej serii. Wszystkie aktualnie są dostępne zupełnie za darmo w Google Play.

Link: Zenonia 5

HTC One X niebawem z Androidem 4.2.2?

Wcześniejszy wpis

Lenovo IdeaTab A2701

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android