Wiosenny konkurs!

Jako, że wiosna za oknem w pełni (można powiedzieć, że temperatura już przypomina bardziej tą letnią) to wypadałoby na dobre wejście w nową część roku przygotować konkurs. Po drobnych konsultacjach przeprowadzonych na naszym fanpage’u facebookowym „zmiksowaliśmy” Wasze pomysły i tak oto stworzyliśmy konkurs:

  1. Polub MobileWorld24.pl (link).
  2. Wykonaj zdjęcie swojego telefonu/smartfonu/tabletu w plenerze wiosennym (pamiętaj by na zdjęciu był jakiś identyfikator najlepiej w postaci karteczki z nazwą naszego portalu)

Oczywiście Wam pozostawiamy w gestii jaki plener wybierzecie, pamiętajcie zdjęcie musi być przez Was wykonane i wcześniej nie publikowane, dodatkowo z karteczką z napisem MobileWorld24.pl. Nie pozostaje mi nic innego niż zachęcić Was do wyjścia na świeże powietrze i cykaniu fotek Waszym urządzeniom mobilnym.  Prace nadsyłajcie na adres konkurs[at]mobileworld24.pl, gdzie at to @ do 19 maja 2013 roku. My wybierzemy najciekawsze plenery, ujęcia i ogłosimy zwycięzców po 7 dniach roboczych. Zapomniałbym o najważniejszym czyli nagrodach, a te można powiedzieć są zdecydowanie unikatowe. Do wygrania są w sumie trzy zestawy gadżetów – za pierwsze miejsce oraz dwa zestawy pocieszenia. W skład tego pierwszego wchodzi: 16 GB pendrive firmy Kingston, koszulka Dead Trigger, 8 GB pendrive (brelok) w kształcie Androida, smycz HTC oraz notes HTC. Natomiast dwa zestawy pocieszenia wyglądają następująco koszulka Dead Trigger, 8 GB pendrive (brelok) w kształcie Androida, smycz HTC.

More Stories
Polskie ceny iPhone’a 5 u operatorów