0

Witam Was serdecznie w naszym najnowszym cyklu Weekendowe granie. co tydzień będziemy w nim przedstawiać kilka ciekawych produkcji growych, które można znaleźć zarówno w Google Play jak i Apple App Store. Nie pozostaje mi nic innego niż zaprosić Was do lektury pierwszej odsłony cyklu.

1. Crazy Climber

Gier wzorujących się na najlepszych produkcjach pojawia się zarówno  w Google Play jak i Apple App Store całkiem sporo. Część z nich to nieudana kopia, lecz druga część to zdecydowanie ciekawsze tytuły. Crazy Climber jednak to tych z najwyższej półki raczej trudno zaliczyć, choć gra się przyjemnie to pojawiają się elementy, które nieco psują cały obraz. Po pierwsze naszym bohaterem jest człowiek, który wspina się na wieżowiec, i jak to bywa w tego typu produkcjach twórcy na naszej drodze ustawiają całą masę przeróżnych „przeszkadzajek”. Całość przypomina mi nieco budową Temple Run, choć tutaj zdecydowano się na nieco inny mechanizm.  Po drugie tak jak wcześniej wspomnianej przeze mnie wcześniej produkcji tak i tutaj zbieramy pieniążki, za które możemy kupić dodatkowe ulepszenia. Całość zachowana w grafice 2,5D, co moim zdaniem nie na ekranie smartfona czy tabletu nie najlepiej to wygląda. Mimo to myślę, że Crazy Climber może być tytułem, które urozmaici podróż chociażby komunikacją miejską.

Link: Crazy Climber

2. Real Racing 3

Kolejna z dzisiaj przeze mnie prezentowanych gier jest tytułem wyścigowym. Real Racing 3 należy do zdecydowanie bardziej rozbudowanych produkcji i to zarówno pod względem gameplay’u jak i samych technikaliów. Już na wstępie warto zaznaczyć, że jest ona dostępna zupełnie za darmo zarówno na iOS i Androida. Jak przystało na dobrą grę sportową otrzymujemy do naszej dyspozycji całą gamę licencjonowanych pojazdów, a także torów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Produkcja oferuje także całą masę rożnych rodzajów wyścigów począwszy od pomiarów prędkości czy wyścig na 0,25 mili. Nasze pojazdy możemy ulepszać, a przy tym zwiększać ich osiągi.  Gra daje nam kilkanaście godzin solidnej rozgrywki, a twórcy cały czas uzupełniają ją o nowe elementy czy eventy.  Całość okrasza grafika na najwyższym możliwym poziomie, przez co naprawdę trudno oderwać się od Real Racing.

Link : Real Racing 3

3. Manuganu

Gier platformowych na urządzenia mobilne wychodzi naprawdę sporo i tak właściwie coraz trudniej znaleźć coś ciekawego co na dłużej przyciągnie gracza przed ekranik niewielkiego smartfona czy też tabletu.  Naszym protagonistą w tej produkcji jest tytułowy bohater, który to po wyglądzie można wywnioskować że jest dzieckiem prehistorycznym i naszym zadaniem jest się przedarcie przez szereg przeszkadzajek, które znacząco utrudniają nasze życie. Manuganu nie ma jakiś specjalnych odkrywczych mechanizmów rozgrywki czy też zabójczej grafiki. Jest to nic innego jak porcja solidnej rozgrywki i co ważne dla posiadaczy urządzeń działających pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem zupełnie darmowa.

Link: Manuganu

4. Toy Truck Rally 3D

Oj ta pozycja to zdecydowanie spełnienie marzeń każdego dorosłego mężczyzny z lat dziecięcych. Ilu to z nas za młodu bawiło się wszelkiego rodzaju resorakami, samochodzikami czy zdalnie sterowanymi wozami. Tworzyliśmy trasy przeszkody i testowaliśmy możliwości wytrzymałościowe naszych wozów na najtrudniejsze warunki. Toy Truck Rally 3D zdecydowanie spełni Wasze oczekiwania, bowiem są to właśnie wyścigi niewielkich resoraków na przeróżnych planszach, szkoda że twórcy nie zdecydowali się na większe rozbudowanie produkcji. Choć i tak gra daje sporo frajdy i to zupełnie za darmo. Jeśli chcesz się poczuć z powrotem jak dziecko pobieraj bez zastanowienia.

Link: Toy Truck Rally 3D

Iron Man 3 debiutuje w Google Play

Wcześniejszy wpis

Dekada iTunes!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android