4

Jak dobrze wiecie, zarówno LG jak i Samsung postanowił wydać aktualizację dla swoich high-endowych urządzeń. W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się phabletowi Samsung Galaxy Note, oraz LG L9.

Zacznijmy więc od początku. Zlecono mi napisanie procesu aktualizacji tych dwóch urządzeń, tak więc jestem tu… i w sumie nie wiem po co. Aby zaktualizować oprogramowanie w obydwu wystarczy wejść do ustawień systemu. przechodzimy do informacji, następnie (zależnie od marki, podaje na przykładzie HTC) informacje o oprogramowaniu i wybieramy “sprzawdź aktualizacje”. Gdy to wybierzemy, urządzenie automatycznie wykryje aktualizacje (o ile jest dostępna, najczęściej chodzi o operatorów). Gdy tak się stanie, zostaniemy poinformowani że do wykonania operacji potrzeba x mb pamięci SD/NAND. Aktualizacja zacznie się ściągać (dla Galaxy Note jest to około 560mb), gdy się ściągnie, urządzenie się restartuje i oprogramowanie zostanie wgrane.

Odin, LG center – tak też można. W obydwu przypadkach najpierw musimy podłączyć telefon/phablet, zsynchronizować dane oraz przejść do zakładki aktualizacji. Wyszukać je oraz na końcu zainstalować je.
Jak widzicie, proces ten jest bardzo prosty a za razem bezpieczny. Miłego dnia.

Goclever TAB M813G

Wcześniejszy wpis

W środę Nokia pokaże nowy telefon

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android