The Croods – czyli jak uzależnić gracza?

W ostatnim czasie sporo przeczytać możemy o nowej grze studia Rovio – The Croods.
Jest to gra stworzona w oparciu o film (Być może akcja promocyjna przed grą na PC), jest to nic innego jak Facebookowy czy NK’owy odpowiednik Naszej Farmy… z tym że na komórki.
Prehistoria, jaskiniowce, dzikie zwierzęta, początki technologii kamienia łupanego i co najważniejsze – rozwijanie przy tym własnych możliwości, tak właśnie streścić możemy tą grę.
Największym atutem gry jest jej dostępność – do naszego profilu dostaniemy się z każdego urządzenia opartego o system Android, nie patrząc czy to netbook, smarfon a nawet tablet – wada tego zastosowania?
Nie masz internetu, nie masz gry… to smutne, a za razem prawdziwie ukazuje nowy progres świata – smartfony z internetem mobilnym nie są drogie, a dostęp do nich ma każdy niezależnie czy nasza komórka kosztuje 200 złotych czy 2000.

Grafika nowej produkcji twórców Wściekłych Ptaków nie zadziwia – to prosta, dwu-wymiarowa bajkowa grafika, na świat patrzymy z góry a całość rozgrywki umila nam wpadająca w ucho muzyczka… cudownie!
Można powiedzieć że ta gra jest mało innowacyjna, można powiedzieć że od twórców takich gier jak Amazing Alex, Bad Piggies, Angry Birds a nawet… zapomnianego Bounce dla Nokii N900 można by oczekiwać więcej, jednak nikt nie ośmieli się powiedzieć że ta gra nie uzależnia.

Czytając komentarze w Play Store można popłakać się ze śmiechu

Polacy, ogarnijcie się wreszcie!
Czytając komentarze że gra wymusza na nas korzystanie z mikropłatności oraz że gra chodzi źle na urządzeniach takich jak Galaxy SIII można dosłownie spaść z krzesła.
Co prawda, w grze są mikropłatności jednak mądre i sprytne korzystanie z zasobów materialnych w grze pozwala nam na spokojnie grać w tą grę bez tracenia fizycznej gotówki.
Co do złego chodzenia gier… Wgraj stabilne oprogramowanie i nie modź w ustaniach a będzie chodziło jak powinno…

Grę mogę polecić z całego szczęścia, dodatkową wielką zaletą produkcji wynikającą z użycia połączenia internetowego jest chmurowość gry, co oznacza iż nie musimy być stale zalogowani do klienta by rozgrywka i czas do choćby – wykonania jakiegoś budynku minął. Tytuł dostępny jest za darmo w Play Store.

More Stories
Kolejne przecieki na temat Meizu Pro 7 trafiły do sieci