0

To że Samsung produkuje swoje urządzenia oparte o Androidzie z plastiku jest cwanym i przemyślanym podejściem, dlaczego?

Flagowe urządzenia z Bada, Windows Phone i Tizen.

Seria Wave była nadzwyczaj piękna, Galaxy za to jest plastikowymi zabawkami z dobrymi podzespołami – ale dlaczego?
Samsung chce zrezygnować z Androida i od samego początku nie robiła sobie z niego priorytetu, mieli w planach stworzenie swojego systemu – Bada się nie udała. Tizen będzie czymś świetnym, dlaczego?

Touch Wiz

A raczej interfejs Nature UI został osadzony wszędzie, w aparatach, telefonach, tabletach i zwykłych dotykowych telefonach – ten zabieg jest prosty, telefony te nie muszą mieć jednego systemu by dowolna osoba wiedziała jak to obsłużyć – to coś innowacyjnego i niewolniczego.

Gdy Samsung wyda urządzenie z Tizenem, zapewni mu aplikacje – patrząc na Galaxy SIII i IV, Koreańczycy widocznie izolują się od Google zapewniając nam swoje aplikacje – niczym Apple w iPhone’ach i iPadach.
Plastikowy wygląd więc jest drogą specjalną – patrzcie, to jest ładne ale słabej jakości, chodźcie do nas na nasze urządzenia z Tizenem – będziecie mieli to, a nawet więcej w lepszej jakości.

The real Next Big Think?

W tym roku na naszym rynku ma zagościć pierwszy high-endowy telefon z Tizenem i raczej niczym nowym nie będzie to, że będzie wykonany ze świetnej jakości aluminium – popatrzcie na model SGSIII i jego bliźniaka z WP8 – jest on ładniejszy i gustowny, zachowując przy tym stylistykę Androidowego bliźniaka.

Jak może wyglądać nowy telefon z Tizenem?
Nie zdziwiłbym się że telefon z Tizenem będzie dokładnie tym samym co Galaxy SIV, z tym tylko że będzie wykonany z lepszej jakości materiałów.

Co o tym sądzicie?

Czyżby jeden z prototypów nowego Nexusa od… LG?

Wcześniejszy wpis

Huawei MediaPad 7 Vogue – wyciek informacji

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android