0

Dwa dni temu na rynek wyszła nowa gra pod tytułem “Heal them All“, która została stworzona dla urządzeń firmy Apple. Można byłoby powiedzieć że kolejna gierka na telefon , ale jest wyjątkowa bo dzięki niej ratujemy życie i nie tylko chodzi tu o fabułę gry lecz naprawdę kupując ją cały dochód z tej gry wspiera fundacje “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”.

W samej grze chodzi dokładnie o to aby uchronić organizm przed atakującymi bakteriami i wirusami. Nasz arsenał którym będziemy się posługiwać to wieżyczki oraz miny, ale także dostajemy ataki specjalne, takie jak pianka która spowalnia bakterie,przyśpieszacz wieżyczek oraz laserowe działko którymi pomagamy wieżyczkom zabijać bakterie.

Pobierając za darmo wersje demo, możemy od razu  zakupić  pełną wersję za 1,79 euro w której otrzymamy więcej poziomów oraz zarazków,nowe wieżyczki do obrony przed bakteriami, a także bonusowe witaminy do ataków specjalnych.

Cały dochód z gry będzie przekazywany na rzecz małych pacjentów kliniki onkologicznej oraz na budowę i wyposażenie nowej siedziby szpitala – Przylądka Nadziei.

Tak jak wspomniałem na razie dostępna jest tylko na urządzenia Appla , ale także jest w planie wypuszczenie jej na Androida.Jestem bardzo ciekawy waszego zdania na temat samej  gry oraz pomysłu wsparcia fundacji

Gra jest w całości po polsku i do pobrania jest TUTAJ

HealThemAll1

Real Boxing już na Androidzie

Wcześniejszy wpis

Windows Phone 9 prace trwają

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS - Gry