0

MIUI jest to jedna z nielicznych dystrybucji Androida stawiających na kompletną odmienność.
Interfejs użytkownika łączy w sobie wszystko to, co dobre jest w systemie Google oraz Apple dając nam coś, czego nie było jeszcze nigdy.
System ten jest królem modyfikacji o czym doświadczyć mogliśmy nie raz, wchodząc choćby na forum XDA, dzisiaj przedstawię wam coś niesamowitego.

Wiele urządzeń zakończyło drogę do “gwiazd” na Androidzie 2.3 (Oficjalnie i nieoficjalnie), podobnie było z MIUI -“Jeżeli twój telefon nie dostał oficjalnego AOSP ICS lub CyanogenMod 9 – nie dostaniesz MIUI”.
Drużyna MIUI widząc jednak rozczarowanie użytkowników Androida, postanowiła wydać swój Launcher i ekran blokady dla urządzeń na których nie może być zainstalowany Android z Chin, lub zainstalowana jest inna modyfikacja.
Nakładka spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, jednak bazowała ona na Launcherze z wydania GB… wczoraj rozpoczęła się rewolucja.

Tak, jest!
Nakładka z wydania MIUI Jelly Bean jest dostępna i może zainstalować ją każdy (Na moim testowym HTC One V chodzi bajecznie), o ile rozdzielczość jego telefonu jest większa lub równa rozdzielczości WVGA.

Możliwości jakie daje nam modyfikacja:
-Unikalne motywy i gesty z MIUI
-Ponad 8000+ motywów, tapet i dzwonków!
-Wsparcie dla 9 (i więcej) aktywnych pulpitów
-Działa na wszystkich ROMach z Androidem 2.3 i wyższym

Poniżej filmik prezentujący możliwości ROMu MIUI V5 na wzór którego stworzony został powyższy Launcher:

Pobrać go możecie stąd.

Źródło: miuipolska.pl

Asphalt 7 Heat zaktualizowany

Wcześniejszy wpis

Xiaomi MI-2 niedługo w Polsce?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać