0

Targi MWC, dają duże pole do popisu producentom oraz ich pomysłom. Nie sposób było się domyślić, po tylu plotkach odnośnie światowych gigantów w tym segmencie i ich urządzeń, że nas zaskoczą, a przynajmniej zaprezentują sprzęt godny uwagi.

Lenovo- największy na świecie producent komputerów osobistych, od niedawna stara się uzupełnić rynek tabletami własnej produkcji. Tak też i dziś zaprezentował trzy nowe urządzenia, nad którymi kontrole sprawuje…Android. Spośród nich znajdziemy tablety dla osób poszukujących czegoś, pomiędzy telefonem, a tabletem, względem wymiarów- są to kolejno modele: A1000 oraz A3000

Lenovo A1000

Lenovo-A1000
Jak po nazwie wnioskować możemy, jest to tablet, nie należący do tych najmocniejszych, lecz godny uwagi.
Tablet jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor MediaTek o taktowaniu 1,2 GHz, który zapewnia płynne działanie systemu, 7-calowy ekran LCT TFT o rozdzielczości 1024 x 600, oraz dźwięk Dolby Digital Plus, Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android 4.1, oraz w całości wykonany jest z plastiku.

Lenovo A3000

Lenovo-A3000

Z zewnątrz praktycznie niczym nie różniący się tablet od poprzednika, lecz gdy zajrzymy pod maskę, zobaczymy że mamy do czynienia z całkiem innym sprzętem gdyż zastosowano tu procesor nie dwu, lecz czterordzeniowy, również MediaTek o taktowaniu 1,2 GHz, oraz znacznie lepszy ekran o tej samej przekątnej- 7cali, gdyż jest to ekran IPS LCD pracujący w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Zapewnia on szersze kąty widzenia i znacznie lepszy obraz.

Lenovo S6000

Lenovo-S6000

Jest już to najprawdziwszy tablet, co oznacza że przekątna ekranu wynosi 10, 1 cala, również IPS LCD, lecz tu ekran, w porównaniu do mniejszego poprzednika, pracuje w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Taki ekran powinien dać naprawdę dobrą jakość obrazu. Nie zabrakło tu również czterordzeniowego procesora MediaTek, o częstotliwości taktowania zegara 1, 2 GHz.

Wszystkie tabletu pracują pod kontrolą systemu Android 4, 1, a dostępne mają być w drugim kwartale tego roku.

Źródło: pocketnow.com

LG odsłoniło karty

Wcześniejszy wpis

HP powraca do gry

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android