Samsung prezentuje dwa nowe smartfony

Aktualnie na rynek trafia cała masa przeróżnego sprzętu mobilnego i by być na bieżąco z każdą nowością jest naprawdę trudno. W szczególności w sferze nieco tańszych rozwiązań jest szczególnie ciasno, a dziś jeszcze swoje trzy grosze dorzuca koreański producent, który zaprezentował dwa nowe modele – Galaxy Young oraz Galaxy Fame.

Pierwszy z tych modeli to odświeżona wersja dobrze znanego smartfonu budżetowego Samsunga. Pod maską tego telefonu znajdziemy jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1 Ghz, 768 MB pamięci operacyjnej RAM. Do tego dochodzi ekran o przekątnej 3,27 cala pracujący z rozdzielczością 320×480 pikseli, bateria o pojemności 1300 mAh oraz aparat o matrycy 3 Mpx. Całość działać będzie pod kontrolą Androida w wersji Jelly Bean z autorską nakładką Touch Wiz.

Galaxy Fame to nieco większy bart Galaxy Young. Znajdziemy w nim wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala pracujący z identyczną rozdzielczością jak „młody”, do tego dochodzi jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1 Ghz, 512 MB RAM aparat o matrycy 5 Mpx.

Oba modele pojawią się w sprzedaży w dwóch wersjach – obsługującej jedną, a także dwie karty SIM. Na dzień dzisiejszy nie wiemy kiedy modele te pojawią się na półkach sklepowych, ani też jaka jest ich sugerowana cena detaliczna. Zapewne szczegóły poznamy na zbliżających się targach Mobile World Congress w Barcelonie.

Źródło: phandroid.com

More Stories
xiaomi mi mix 2
Poznaliśmy specyfikację i datę premiery Xiaomi Mi Mix 2