0

Posiadacze iOS, w drugą część hitowego Templa Run 2, mogą grać już od przeszło tygodnia. Od czwartku, gra ta dostępna jest także dla miłośników Zielonego Robota. Google Play informuje, iż grę pobrano 1 000 000-5 000 000 razy. Doskonały wynik, który z pewnością będzie nieustannie rósł, gdyż Temple Run, to jedyna gra, która może być stawiana w jednym rzędzie z Angry Birds, gdy mówimy o popularności.

A co się zmieniło? Przede wszystkim otoczenie-zamiast dżungli biegamy w podniebnym zamku. Monotonnie przerwano za pomocą krętych ścieżek, zjeżdżaniem na linie oraz jazdą w wagoniku w kopalni. Odmieniono interfejs,lekko ulepszono grafikę oraz poprawiono animację. Głównym antagonistą jest teraz jeden ogromny potwór, w miejsce trzech z pierwszej części.

Opinie są raczej pochlebne, acz obiektywnie wszyscy uznają, iż gra potrzebuje kilku aktualizacji by stać się w pełni grywalną. My natomiast uważam, iż Imangi Studios, mogło pokusić się o bardziej rewolucyjne zmiany, które urozmaiciłyby rozgrywkę. Jednakże, pozycja obowiązkowa dla graczy-kwintesencja wykorzystania smartfona do grania.

Przegląd Mobilnych Projektów

Wcześniejszy wpis

IVONA Software sprzedana

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android - Gry