0

Ruszamy z nowym cyklem który będzie w pełni poświęcony systemowi z Red Mount.
Windows Phone, system który dość niedawno ujrzał głębszy rynek, od początku borykał się z brakiem otwartości, niską funkcjonalnością czy małą liczbą aplikacji.
Nokia- fińska marka która od lat królowała na rynku telefonów, do czasu… Blackberry i iPhone. Przez złe decyzje popadła w gigantyczne długi i gdy już miała ogłaszać bankructwo Microsoft wyciągnął pomocną dłoń.
Bezpośrednio dzięki Nokii Windows Phone zaaplikował się na rynkach mobilnych technologii- Przecież to Nokia, musi być dobra. Teraz gdy druga odsłona Windows Phone z numerkiem 8 atakuje świat, a Nokia modelem Lumia 920 bezpośrednio konkuruje z flagowym Samsungiem Galaxy S3 można by się popatrzeć na niższe poziomy tego systemu, przejżeć nowości, przejrzeć aplikacje i zachęcić ludzi do choćby wypróbowania nowej platformy. Cykl ten nie będzie pojawiał się regularnie, gdy tylko będę miał głębszą chwilkę będę starał się pisać ile będę w stanie, póki co zapraszam do lektury.

1. Aktualizacja do 7.8
Na dzień 31 Stycznia oznaczona została aktualizacja niektórych modeli HTC i Nokii, jeżeli wszystko pójdzie po dobrej myśli aktualizację dostaną nawet takie modele jak HD7, Mozart czy Lumia 800. Jest to dla mnie dobra wiadomość, mój Mozart ma przecież tyle lat.

Bez tytułu2

2. Problem z wiązaniem krawatów? Sprawdź Tie Mentor!
Często największym problemem przed uroczystymi spotkaniami jest dla mnie zawiązanie krawata- po prostu tego nie potrafię. Jednym z najlepszych wyjść w takiej chwili jest odpalenie tej świetnej aplikacji i postępowanie według dobrze zorganizowanego obrazkowego interfejsu

8a9fd3cb-8788-4f3e-b1f5-9b1192e3cf2d

3. Noka aktualizuje aplikacje Udostępnianie Bluetooth
7.8 prócz świetnego nowego interfejsu dodaje nam możliwość wysyłania i odbierania plików via Bluetooth. Aplikacja pracuje teraz stabilniej i umożliwia nam wysyłanie i odbieranie plików graficznych i muzycznych- szkoda że nie wpadli na to wcześniej…

bt3

4. Nokia rozpoczyna rozsyłanie aktualizacji Portico dla Lumii z Windows Phone 8
Wszyscy skupiliśmy się nad aktualizacją do Siedem-Osiem a Nokia oświadczyła że nowie Lumie na całym świecie powinny po informować nas o aktualizacji Portico naprawiającej wszystkie błędy i problemy wieku młodzieńczego oraz wprowadzając parę nowości do high-endowych smartfonów opartych o mobilne okienka.
Nokia jak to Nokia, postanowiła dorzucić do swoich perełek parę nowości, są to:

-Bardziej niezawodny Bluetooth
-Szybszy start systemu
-Poprawki związane z baterią
-Poprawki dotyczące aparatu

To by było na tyle dzisiejszego cyklu, widzimy się następnym razem, w komentarzach piszcie co chcielibyście zobaczyć w nowym “odcinku” 🙂

Orange rozpoczyna aktualizację do WP 7.8

Wcześniejszy wpis

Facebook z wiadomościami głosowymi

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle