Pierwsze pogłoski na temat Samsunga Galaxy Note 3

Jeszcze nie opadł kurz po targach CES w Las Vegas i po splendorze jaki przypadł firmie Sony, której to smartfon Xperia Z zebrała wszystkie bardziej znaczące nagrody, a już do sieci przedostają się plotki o wielkim nieobecnym na tej imprezie, oczywiście jeżeli mowa o segmencie mobilnym, czyli Samsungu.

Według tychże pogłosek, rozpowszechnianych przez Korea Times, możemy zapoznać się z przypuszczalną specyfikacją Samsunga Galaxy Note 3, która jeżeli okazałaby się prawdziwa zostawiłaby konkurencję daleko w tyle, przynajmniej jeżeli chodzi o specyfikacje urządzeń. Według dziennikarzy z Korea Times mający się ukazać w tym roku Galaxy Note 3 ma opierać się na 8 rdzeniowym procesorze Exynos 5 Octa, oraz posiadać 6,3 calowy wyświetlacz. 

Oczywiście to wszystko jak na razie pozostaje jedynie w sferze domniemywań, ale biorąc pod uwagę, że Samsung dokłada szczególnie dużo starań aby każde jego nowe flagowe urządzenie wyróżniało się znacznie na tle poprzednika, wszystko jest możliwe. Prawdopodobnie telefon ten jednak nie ujrzymy wcześniej niż przed końcem 3 kwartału.

Źródło: Android and Me

More Stories
Prawda czy mit: Ładowarka słoneczna