0

Nasz rodzimy producent jak na razie w swoim portfolio ma jedynie dwa tablety, jednak już w najbliższym czasie gama sprzętu zostanie powiększona o kolejne dwa modele. Tym razem będą to urządzenia, które sercem jest dwurdzeniowy procesor. S705 II oraz S710 bo pod takimi nazwami będą figurować zostaną wyposażone w ekran o przekątnej 7 cali.

S705 II tak jak wspomniałem wcześniej będzie działać pod kontrolą dwurdzeniowego procesora o taktowaniu 1 Ghz, do tego dochodzi 512 MB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej  ekran o przekątnej 7 cali, który pracuje z rozdzielczością 1024×600 pikseli. Całość funkcjonować będzie na Androdzie Ice Cream Sandwich. Specyfikację  uzupełnia wyjście na kartę micro SD, wyjście HDMI, a najważniejsze tablet ma także moduł 3G. S705 II będzie można nabyć za sugerowaną cenę detaliczną ustanowioną na poziomie 759 zł.

S710 to tablet, który na pierwszy rzut oka nie różni się znacząco od drugiego modelu dzisiaj opisywanego, jednak diabeł tkwi w szczegółach.  Podobnie jak w S705 II tak i tutaj mamy dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,6 Ghz oraz ekran o przekątnej 7 cali pracujący z rozdzielczością 1024×600 pikseli. Pozostała część specyfikacji już znacząco różni się od poprzednika, po pierwsze otrzymujemy 1 GB pamięci RAM, Androida w wersji Jelly Bean 4.1 oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Całość przy bardzo atrakcyjnej cenie ustanowionej na poziome jedynie 499 zł.

SnakeLab wychodzi do nas w 2013 roku z całkiem ciekawymi produktami, które mogą bez problemów konkurować pod względem jakości i ceną do tych tabletów, które już teraz mamy aktualnie na rynku. W najbliższym czasie S710 trafi do naszej redakcji, dzięki czemu będziemy mieć możliwość przyjrzenia się z bliska temu urządzeniu.

Źródło: informacja prasowa

Android 4.1 dostępny na Galaxy Tab 2 10.1 oraz 7.0 w USA

Wcześniejszy wpis

Huawei Ascend P2 z 5″ ekranem i procesorem 4×1,8Ghz

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android