1

PIXEL: Interactive LED Art

Taką nazwę nosi projekt dość ciekawy.
PIXEL Led jest to rama obrazu wyświetlająca sztukę, innymi słowy- obraz poprzez diody. Rama zawiera 1.000 diod LED, każda z nich o rozdzielczości 32×32
Obrazy mają być wyświetlane w stylu retro, obsługa na razie możliwa jest dzięki smaptfonom z systemem Android na pokładzie. Niestety tylko jedna, wpierana platforma, lecz na pewno w niedługim czasie ich grono się poszerzy. Projekt zapowiada się ciekawie, bo któż nie chciał, aby na jego ścianie zawisł klasyczny obraz z klasycznym, ale nowoczesnym obrazem ?
Koszt sfinansowania:
8,000$
Uzbierano:
10,008$
Czas realizacji:
pozostało 57dni

źródło:kickstarter

 

PIXEL

WakaWaka Power

  WakaWaka jest kieszonkową, mini elektrownia z super wydajnymi ogniwami słonecznymi oraz systemem zarządzania energią, jest wydajna o 200% bardziej od dostępnej konkurencji. Oprócz ładowania telefonu/tabletu, Power WakaWaka jest źródłem światła, które może dostarczyć więcej niż 40 godzin doskonałego światła do czytania.
Koszt sfinansowania:
50,000$
Uzbierano:
399,188$
Czas realizacji:
pozostało 21godzin

źródło:kickstarter

WakaWakaWaka

StickNFind

Czy zdarzyło się Wam kiedyś zgubić coś ważnego, gdzieś zapodziały się wasze kluczyki do samochodu tuż przed ważnym spotkaniem, Wasz pupil lubi wyprowadzać się sam,  a może Wasze dziecko odnajduje w sobie duszę podróżnika? Jeśli musicie często szukać swoich rzeczy, ważnych czy też tych, troszkę mniej, to oto nadchodzi lek na wasze męki.
StickNFind- to naklejka na przedmioty często gubione, które, jeśli nadejdzie potrzeba, możemy zlokalizować za pomocą aplikacji dostępnej na Android oraz iOS. Na razie dzięki aplikacji, możemy stwierdzić jak daleko dany przedmiot jest od nas, jednak wraz z aktualizacją pojawić ma się opcja która kierować nas będzie w kierunku, ów przedmiotu w zasięgu 30m.
Jeżeli nasze pociechy są ruchliwe i ciekawe nowych przygód, aplikacja może nas zawiadomić, gdy dziecko oddali się za daleko, uruchamiając alarm.
Koszt sfinansowania:
70.000$
Uzbierano:
689.580$
Czas realizacji:
pozostało 11 dni

źródło:indiegogo

Znajdywaczznajwywacz

Nectar Mobile Power, czyli trochę pożywienia dla twojego smartfona

Wcześniejszy wpis

Angry Birds Space z kolejną aktualizacją

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android