0

Ostatnio rozmyślałem troszkę nad zakupem dwurdzeniowego telefonu opartego o Androida, teraz pisząc tą notkę po prostu łapie mnie nie mała frustracja- chyba coś za mało zarabiam…
Do niedawna Samsung Galaxy S3 był niepokonanym mistrzem jeżeli chodzi o Androida, ostatnio po świecie rozeszły się nawet pogłoski iż Samsung chce wydać następce flagowego modelu- teraz to ma ręce i nogi.

Nvidia pokazała ostatnio że chce dominować na rynków tabletów i super smartfonów z nowym układem Tegra 4 który spokojnie mógłby napędzać nie jedną konsolę do gier- Samsung nie pozwolił odebrać sobie pałeczki i stworzył Exynosa 5, ale po co?
Liczby, nowości, medialny szum- to coś co Samsung kocha od lat jednak prócz tabletów i telefonów Exynosy od 4 odsłony lądują także w Chromebookach tocząc bezpośrednią walkę z Netbookami opartymi o Tegrze, czy nawet z Surface (jakby nie patrzeć także dobrze się sprzedają).
Osiem rdzeni to także walka o innowacje- tylko gdzie my to wykorzystamy?
Windows RT, Ubuntu (ostatnio bardzo mocno wchodzi na rynek tabletów i telefonów) i Android na którym nie ma gier i aplikacji które obsłużą nawet układ Galaxy SIII.

Procesor ma być zbudowany z bardzo wydajnych rdzeni Cortex A-15 które zapewnią unikatową oszczędność baterii, co o tym sądzicie?

Źródło: pocketnow.com

Aktualizacja Samsunga Galaxy SII coraz bliżej

Wcześniejszy wpis

Nectar Mobile Power, czyli trochę pożywienia dla twojego smartfona

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android