0

Nowe modele telefonów atakują polski rynek w szybkim tempie. Nowe funkcje, dotykowe ekrany i liczne nowinki techniczne ułatwiają korzystanie z telefonu i pozwalają na maksymalne wykorzystanie wszystkich jego funkcji. Dziś telefony to już nie tylko sprzęt do prowadzenia rozmów. Za ich pomocą można połączyć się z Internetem, można traktować je również jako urządzenia do słuchania muzyki. Im bardziej technika idzie do przodu, tym bardziej wszechstronne stają się popularne komórki. Na rynku nie brak i smartfonów, które łączą ze sobą funkcje telefonu i małego, kieszonkowego komputera. Te najnowocześniejsze urządzenia są jednak pozbawione „klapek” chroniących telefon przed uszkodzeniem oraz przed niechcianym włączeniem poszczególnych jego funkcji. Na szczęście szeroki asortyment pokrowców i etui produkowanych z myślą o najnowszych modelach znacznie ułatwia życie posiadaczom takiego nowoczesnego sprzętu. Bezpieczeństwo i oryginalność zapewniają pokrowce CaseMate oraz obudowy OtterBox.

Jedną z nowinek na polskim rynku są nowoczesne obudowy OtterBox. Dzięki nim można skutecznie chronić swą komórkę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Takie etui zapewnia maksymalną ochronę nowoczesnym urządzeniom dzięki swej innowacyjnej budowie. Silikonowa obudowa może zdziałać cuda. Nie tylko chroni przed skutkami noszenia sprzętu w kieszeni oraz czynnikami atmosferycznymi – dzięki swej trwałości może uchronić urządzenie przed zniszczeniem w razie upadku. Obudowy te posiadają również plastikową warstwę, która dodatkowo chroni tył umieszczonego w nich urządzenia.
Kolejną zaletą takich nowoczesnych pokrowców jest wygoda związana z ich użytkowaniem. Ponieważ ściśle przylegają one do sprzętu, pozwalają na wygodne korzystanie z niego. Wiele etui tej najnowszej generacji posiada dodatkowo specjalne klamry, dzięki czemu swój telefon można przymocować np. do paska spodni.

Obudowy OtterBox są produkowane głównie z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych czy smartfonów, nie brak jednak i praktycznych rozwiązań dla tych, którzy chcą ochronić przed zniszczeniem większy sprzęt. Przykładem może tu być OtterBox wyprodukowany z myślą o kajakarzach i żeglarzach, którzy chcą dobrze zabezpieczyć cyfrowe kamerki lub mniejsze aparaty fotograficzne.

Rozstrzygnięcie konkursu „Powiedz STOP mobilnemu piractwu”

Wcześniejszy wpis

Galaxy Note II w nowych barwach?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy