0

Jak każdy wie, mobilna wersja najpopularniejszego serwisu społecznościowego, na Androida była po prostu słaba. Powolutku wygrzebywano się z tego, coraz to bardziej usprawniając działanie. W końcu pojawiła się wersja 2.0, która zbliża się funkcjonalnością i szybkością działania, do odpowiednika znanego z produktów Apple.

Screenshot_2012-12-15-14-53-44

Screenshot_2012-12-15-14-53-32

Najważniejsza zmiana to prędkość działania. Nie musimy już w zasadzie czekać na pojawienie się niczego, jeżeli tylko używamy WiFi, co nie było taką oczywistością w poprzednich wydaniach. Zdjęcia nie ładują się kilku sekund, lecz od razu po naciśnięciu wyskakują na ekranie. To wszystko za sprawą “napisania” Facebook’a na nowo, przy użyciu natywnych standardów Androida, zamiast HTML5. Dodano wiele animacji, dzięki czemu aplikacja jest przyjemniejsza w obsłudze. Zmieniono górną belkę z powiadomieniami, wiadomościami oraz nowymi znajomościami, co możecie obejrzeć na powyższych zrzutach ekranu. Tak samo z pewnością zaobserwujecie nowe okno które wyskakuje gdy chcemy dodać komentarz( i znacząco usprawnia i przyśpiesza tą funkcję), a także nową belkę pod postami do polubienia, skomentowania i udostępnienia. Dodatkowo nowy Facebook wyświetla bardziej kompletną tablicę z aktualnościami, która zawiera więcej, niż wcześniej, wpisów.

Screenshot_2012-12-15-14-54-43

To wszystko składa się na powszechne zadowolenie klientów, które możemy zauważyć podczas czytania komentarzy na Google Play. Mimo wszystko, wciąż można się przyczepić do płynności działania, ale to wszystko przed nami. Oby tak dalej Facebook!

Darmowy NaviExpert

Wcześniejszy wpis

Anomaly Korea – premiera na dniach

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać