Stany Zjednoczone ratują Nokie, ciąg dalszy…

Gdy parę dziennikarzy zapytało oddział HTC o to czy słuchawki 8S będą dostępne w USA odpowiedź samego kierownika ów firmy zadziwił cały świat:

 The Windows Phone 8X by HTC is our signature Windows Phone available at AT&T, T-Mobile and Verizon Wireless in the U.S. With our focus on the Windows Phone 8X by HTC, the Windows Phone 8S is not currently planned for distribution in the U.S. market.

Co to może oznaczać? Rynek Amerykański chce celowo dać lepszy wpływ Nokii na USA, więcej modeli, większa sprzedaż i większe zyski może w końcu postawią giganta na nogi, dodatkowo dzięki układowi który podpisał zarząd Nokii i USA Stany Zjednoczone  będą wykorzystywać Mapy Nokii do celów wojskowych jak i motoryzacyjnych w zamian za brak sprzedaży modelu 8S który mógłby mocno zaszkodzić Lumią oraz za większe akcje promocyjne- ciekawy układ na którym obie strony dostają same konkrety.
Dziwi mnie jednak kompletna cisza ze strony Samsunga- czyżby szykował coś co zatrzęsie rynkiem WP?

Według mnie Nokia wybija się coraz mocniej i w końcu zobaczymy statystyki Nokii  za kwartał na sporym plusie, co sądzicie o tej sprawie?

More Stories
nokia
Nokia 6 (2018) w TENAA