0

… z Firefox OS, bo pomyślcie- już możemy przetestować w przeglądarce fundacji Mozilla wersję testową ów systemu, co może dać posunięcie połączenia Facebooka, Twittera oraz Google+ z Firefoxem? Brak uciążliwych rejestracji w aplikacjach- wystarczy poprowadzić synchronizację systemu tak jak ma to miejsce między komputerową a Androidową przeglądarką Firefox- proste a kopiuje wszystko to co nam jest potrzebne i w drugą stronę tak samo- dostajemy coraz większy dostęp do tego co mamy w telefonie używając samej przeglądarki- pomysł genialny.
Widać że konkurencja między Fundacją Mozilla a Google jest z dnia na dzień podnoszona na wyższy poziom- Google ma Androida i Chrome, Mozilla gdy dobrze za promuje swój system oraz gdy da wygodne miejsce twórcą gier i aplikacji to myślę że Firefox Os zabierze duży procent użytkowników Google.
Co jest ciekawe?

FF Os jest kierowany do urządzeń z zainstalowanym system Android, instalacja będzie najpewniej wyglądała bliźniaczo podobnie do tej którą widzieliśmy w Nexusie 7 z Ubuntu- będą narzędzia, będzie śliczny poradnik i kolorowa promocja- czy to przyniesie coś dobrego?
Zobaczymy z czasem, Mozilla kroczy w dobrą stronę … aby się przebiła.

Aj, Aj Kapitanie! Czyli ludzka strona piracenia

Wcześniejszy wpis

Mirror’s Edge tylko dziś za darmo!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android