0

Tylko dziś EA Games poszło na rękę koncernu Nokii i dla posiadaczów Lumii opartych o Windows Phone 7 i 8- jeden z najlepszych hitów na platformę Microsoftu jest dziś darmowa- haczyki?
Jest jeden… musimy posiadać Lumie gdzie zwykle połowa czytająca ten post po prostu się wkurzy- niestety ani HTC ani Samsung nie prowadzi tak wygodnej polityki z twórcami aplikacji i gier- a szkoda. Jak ją zdobyć? Wystarczy wejść do Kolekcji Nokii (znajdującej się w MarketPlace ) i po prostu pobrać grę- jak ją zdobyć posiadając telefon innego koncernu niż Nokia?

Po pierwsze- nasz telefon musi być odblokowany, jeżeli takim będzie pobieramy jedną z wielu aplikacji na XDA która to umożliwi nam zmianę wykrywania telefonu z MarketPlace- klikamy na Nokie i restartujemy urządzenie. Po włączeniu się wchodzimy do Kolekcji Nokii i stajemy się posiadaczem tak świetnej gry- łatwe? Jasne że tak!
Ja sam niestety nie załapię się na promocję gdyż mój HD2 jest uszkodzony a Mozart jeszcze do mnie nie dotarł ale może uda mi się zdobyć go w internetowej odsłonie strony.
Mam nadzieję że ta informacja was pocieszy, życzę dobrej gry!

Panel społecznościowy w Firefox 17? Mi to pachnie jednoliceniem z…

Wcześniejszy wpis

Piractwo mobilne w liczbach

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Komentarze

Komentowanie zablokowane.

Więcej w Windows Phone