Virgin rozdaje Lumie, 3x 820 do zebrania

Virgin Mobile, dosyć nowa sieć komórkowa w Polsce która mimo dobrych statystyk za oceanem w Polsce ma nie lada zadanie- pokonać naszego giganta którym jest Orange. Widać jednak że osoby odpowiedzialne za nasz rynek wiedzą jak kupić sobie klientów, osoby które przenosiły numer do Virgin dostawały darmowy internet do końca roku, tanie rozmowy i smsy- wprost świetnie można rzecz. Orange jak co pół roku jednak ruszyło ze swoim konkursem tylko dla klientów Orange- Testuj z Orange w którym to można wygrać smartfona i jak w tym odcinku głośniki Nokia Play 360- czego nie robi żadna inna sieć, bo po co rozdawać za darmo smartfony? A może by tak dla utrzymania swojej świetnej pozycji?

Virgin idąc za ciosem ogłosiło niedawno konkurs w którym uczestniczyć mogą tylko ich użytkownicy, konkurs polega na stworzeniu Mema w generatorze który znajdziemy pod ich fanpage na Facebooku, trzy najlepsze prace zostaną docenione w pomarańczowym stylu- nowy nie brandowany smartfon Nokia Lumia 820.
Według mnie sieć ta ma duże szanse na naszym rynku a ja sam myślę czy przypadkiem nie stanę się ich nowym użytkownikiem gdyż Orange ostatnio strasznie się leni na rynku pakietów- no co poradzić? Trzeba to zmienić albo zmienimy sieć i tyle, osobą startującym w konkursie życzę dużo szczęścia, abyście wygrali.

Źródło: facebook.com/virginmobilepolska

More Stories
Nokia Lumia 1020