0

Choć HTC One S to całkiem mocny jak na dzisiejsze standardy smartfon, to jednak zainteresowanie nim jest średnio umiarkowane. Za taką kolej rzeczy odpowiada jego starszy brat, czyli HTC One X oraz Samsung Galaxy S3. Te dwa smartfony skutecznie odwróciły uwagę opinii publicznej od wcześniej wspomnianego modelu. HTC chcąc zmienić nieco ten stan rzeczy postanowiło zaprezentować nową wersję tego smartfona o nazwie HTC One S SE (Special Edition). 

Czym wersja specjalna będzie się różnić od swojego poprzednika? Przede wszystkim wersją kolorystyczną, która w tym przypadku ma być biała, oraz ilością pamięci wewnętrznej, która w nowym modelu ma wynosić aż 64 GB. Niestety powyższe dwie zmiany to wszystko na co możemy liczyć. HTC One S SE w dalszym ciągu oparty jest o ten sam dwurdzeniowy procesor Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz, oraz w dalszym ciągu będzie posiadać 1 GB RAM’u, 8 MPx aparat fotograficzny, oraz tą samą baterię o pojemności 1650 mAh. Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze jaką wersję Androida znajdziemy w urządzeniu na starcie, ale możliwe że będzie to Android 4.1 z nakładką Sense 4+.

Trudno powiedzieć czy zmiana koloru i dodanie większej ilości pamięci wewnętrznej wystarczy, alby umiarkowaną sprzedaż przekuć na sukces komercyjny tego modelu. Sukces ten tym bardziej stoi pod znakiem zapytania, że na horyzoncie już pojawia się LG Nexus, który znów skutecznie może odwrócić uwagę od modelu tajwańskiego producenta.

[nggallery id=359]

 

Źródło: Android and Me

Znamy ceny tabletów od Microsoftu

Wcześniejszy wpis

Microsoft Surface “hitem” sprzedażowym

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android