0

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Podczas gdy większość osób zainteresowanych branżą mobilną z uwagą śledzi wszelkie informacje dotyczące nadchodzącego LG Nexus’a, do sieci “wyciekły” zdjęcia ukazujące rzekomo kolejne urządzenie z tej serii. Tym razem jednak mamy do czynienia z smartfonem produkcji Sony. 

Co prawda zdjęcia jakie zostały zamieszczone w serwisie Picasa nie są najwyższej jakości, ale bez problemów da się zauważyć na nich zarówno logo Sony jak i Google. Może wiec to oznaczać, że mamy do czynienia z kolejnym przeciekiem, tym bardziej, że już od dłuższego czasu słychać było pogłoski sugerujące ukazanie się wielu urządzeń z serii Nexus, m.in. również od Sony.

Moim jednak zadaniem zdjęcia te są fałszywe i nie mają nic wspólnego z faktycznym urządzeniem od Google. Zresztą, większość serwisów internetowych zdaje się potwierdzać tą tezę, również przychylając się ku opinii, że zdjęcia miały wywołać “tanią” sensację. Jak widać się udało. Niemniej jednak już nie raz wczesne przecieki były uznawane za niemające nic wspólnego z rzeczywistością, a później okazywało się, że prawda bywała zupełnie inna. A co Wy sądzicie o tych zdjęciach? Tania prowokacja, czy może faktycznie coś jest na rzeczy?

 

 

Źródło: pocketnow.com

SnakeLab Tab S-800

Wcześniejszy wpis

Modern Combat 4: Zero Hour na pierwszym wideo

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Inne