1

Już jutro, czyli 11 października we Frankfurcie w Niemczech, ma się odbyć premiera Samsunga Galaxy S3 Mini, która ma, a w zasadzie miała być, mniejszym odpowiednikiem flagowego modelu tego producenta. Dlaczego miała? Jeżeli wierzyć specyfikacji technicznej mniejszej wersji SGS3, która wyciekła dziś do sieci, to mniejszy “brat” mocno odstaje od swojego starszego rodzeństwa. Tym samym wszyscy którzy liczyli na to, że dostaną specyfikację SGS3 w mniejszym wydaniu, niestety ale będą musieli obejść się smakiem.

Najnowsze informacje ujawnione przez portal MobileGeeks wskazują na to, że SGS3 Mini ma być dużo tańszym telefonem, a co za tym idzie dużo słabszym technicznie. Według niepotwierdzonych informacji SGS3 Mini będzie posiadał dwurdzeniowy procesor STE U8420 o taktowaniu 1 GHz, 4 calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 800×480, 1 GB pamięci RAM, oraz 5 MPx aparat fotograficzny. Według MobileGeeks telefon będzie sprzedawany w cenie około 400 euro, a samo urządzenie trafi na półki sklepowe jeszcze tej jesieni.

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że powyższa specyfikacja nie znajdzie odzwierciedlenia w rzeczywistości, a SGS3 Mini faktycznie będzie bardziej zaawansowanym technologicznie telefonem. Jeżeli jednak powyższe dane okażą się prawdziwe, to niestety ale nie wróżę temu modelowi świetlanej przyszłości. A szkoda, bo zbliżona specyfikacja do SGS3 w mniejszej obudowie, mogłaby być dużą konkurencja dla iPhone’a 5.

Źródło: Android and Me

LG Nexus – specyfikacja plus zdjęcia

Wcześniejszy wpis

Wild Blood już na Androidzie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android