Przez miesiące wakacyjne niemal każdy fan systemu sygnowanego zielonym robocikiem czekał na zapowiedź najnowszego tabletu od Google’a, jednak wówczas przed samą oficjalną prezentacją już całkiem dużo wiedzieliśmy na temat samego sprzętu.
Dziś dochodzą nas z zagranicznych portali plotki dotyczące następcy, jednak nie tym razem tabletu amerykańskiego giganta z Mountain View, lecz smartfona. Tak właściwie Galaxy Nexus jak na czas mobilny jest już leciwym sprzętem, dlatego też myślę, że plotki o następcy mogą być prawdziwe. Jednak tutaj pojawiają się kolejne domysły, mianowicie chodzi o producenta według pierwszych przeciekowych informacji najnowszego Nexusa tworzy LG, z drugiej jednak strony możliwe, że otrzymamy również nowszą wersję Androida oznaczoną numerem 5 (właśnie przy prezentacjach najnowszych urządzeń Google’a dochodziło także do oficjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony systemu sygnowanego zielonym robocikiem). Co Wy sądzicie o takim posunięciu Google’a? Lepszym rozwiązaniem byłaby współpraca z HTC czy Samsungiem?
Źródło: pocketnow.com
