0

Google Play znane dawniej jako Android Market ma kolejny powód do świętowania. Według opublikowanej dzisiaj informacji liczba aplikacji znajdująca się w Google Play wynosi w przybliżeniu 675 tysięcy, a łączna liczba ich pobrań to bagatela 25 miliardów. Z tej okazji Google szykuje dla nas dużą promocję.

Promocja ta ma polegać na znacznej obniżce cen wybranych aplikacji z Google Play, a cała akcja ma trwać 5 dni. Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze jakie aplikacje wchodzą w grę, ale według zapewnień przedstawiciela Google, będą to programy takich producentów jak Gameloft, Rovo, Electronics Arts, Full Fat, Runtastic itp. Cena aplikacji objętych promocją ma wynosić około 25 centów.

Niestety promocja swoim zasięgiem nie obejmie nas w pełni, ponieważ oprócz przeceny wybranych aplikacji z Google Play będzie można pobrać 25 filmów które każdy musi obejrzeć, 25 zakazanych książek, 25 albumów które zmieniły świat, oraz 25 najbardziej poczytnych magazynów, cokolwiek to oznacza, a wszystko to w specjalnych cenach. Niestety, jak wiemy z powodu takiej a nie innej polityki pewnych organizacji w Polsce powyższy kontent nie będzie dostępny w naszym kraju. A szkoda.

Niemniej jednak jak na waszej liście znajdują się jakieś aplikacje które mieliście kupić, to proponuje wstrzymać się z zakupem i poczekać na wejście w życie wspomnianej promocji.

 

AKTUALIZACJA:

 

Oficjalnie została już udostępniona lista aplikacji objętych promocją. Na razie na liście jest 14 aplikacji, ale pamiętajmy że trwa ona 5 dni, a więc albo ich liczba będzie sukcesywnie rosła, albo każdego dnia lista będzie się zmieniać. Aplikacje w Polsce są w cenie 80 gr, czyli całkiem rozsądnej 😉

 

Źródło: Android and Me

 

HTC One X+ ekskluzywny telefon dla sieci T-Mobile

Wcześniejszy wpis

LG wyprodukuje następnego Nexusa?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android