Podstawka dla tabletów Stump

3

Kolejnym akcesorium, które wpadło w nasze ręce jest coś co ułatwia życie każdemu posiadaczowi tabletu. Bo tak właściwie gdy wypakujemy urządzenie z pudełka prócz ściereczki czy kabelków nie uświadczymy żadnej podstawki, która umożliwiałaby nam odpowiednie ustawienie urządzenia na biurku, a przy tym by dobrze prezentowało się na naszej półce.

Taki gadżet zaoferowała nam firma Stump, która przygotowała specjalnie z myślą o tabletach podstawkę, która umożliwia ułożenie w urządzenia w kilku pozycjach i nie tylko by stał i ładnie wyglądał, lecz także byśmy dzięki niej łatwo mogli używać naszego sprzętu. Ile razy gdy korzystaliśmy  z tabletu kładąc go na blacie stołu było nam niewygodnie z niego korzystać? Dzięki tej podstawce, zdecydowanie łatwiejsze jest używanie urządzeń mobilnych, a i dzięki niej również bardzo ładnie prezentują się na biurku czy półce.

Podstawka oferuje nam kilka różnych pozycji na „baczność”. Pozycji, które oferuje nam gadżet firmy Stump jest kilka. Pierwszą najbardziej pionową wersję radzę stosować jedynie do ułożenia tabletu, gdyż korzystanie z niego takim położeniu może źle skończyć się dla samego urządzenia. Bardziej odpowiednią do używania naszego sprzętu jest bardziej pochyła wersja, która umożliwia już pewne korzystanie. Jednak to nie wszystkie możliwości. Podstawka została w taki sposób wyprofilowana, że możemy położyć swój tablet bezpośrednio na gadżecie,(przypomina to nieco rozwiązanie ze sklepów z elektroniką, gdzie z reguły tablety mamy przymocowane do specjalnych pałąków) .

Podstawka jest w taki sposób skonstruowana, że jest kompatybilna niemal z każdym tabletem począwszy od iPada, Kindle Fire czy Transformera Asusa. Osobiście testowałem ją na iPadzie pierwszej generacji oraz Asusie Transformer Infinity i na obu urządzeniach sprawował się równie dobrze. Warto nadmienić, że sam gadżet jest stosunkowo ciężki, dzięki czemu „trzymając” nasze urządzenie, nie ma możliwości by się samoczynnie bez działania siły zewnętrznej tablet przewrócił się. Dodatkowo jest on miły w dotyku, ze względu na to iż został pokryty cienką warstwą gumy, która zdecydowanie chroni przed zarysowaniem obudowy naszego tabletu, dzięki czemu jesteśmy pewni, że kładąc na nim swojego iPada nic złego się z nim nie stanie. Producent swoją podstawkę oferuje w kilku różnych wersjach kolorystycznych począwszy od zielonej, czerwonej poprzez czarną.

[nggallery id=291]

Podsumowanie

Reasumując, dzięki podstawce firmy Stump korzystanie w domowym zaciszu z urządzenia jest dużo bardziej przyjemne. Ciekawy minimalistyczny gadżet, który został przemyślany pod każdym względem, spełnia swoje zadanie w 100%. Jest kompatybilny niemal z każdym tabletem, a może się również nadać na większe smartfony, lecz niestety jak to bywa w tego typu gadżetach, jakość ma swoją cenę, gdyż za ten model podstawki przyjdzie nam zapłacić niemal 100 zł, co jak za taką rzecz szczególnie dla polskich użytkowników, którzy szukają tanich, budżetowych rozwiązań będzie niemal ceną zaporową, ale jednak gdy się zdecydujemy na pewno nie będziecie żałować zakupu.