0

Rozwój smartfonów przyśpiesza nieustannie i nie ma co się temu dziwić, gdyż rynek mobilny rozrasta się w niewyobrażalnym tempie i każdy z producentów chciałby uczknąć dla siebie kawałek tego tortu. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że w momencie gdy dopiero co opadł kurz związany z pojawieniem się Samsunga Galaxy S3, już spekuluje się o jego następcy i dacie jego premiery.

Niedawne doniesienia rozpowszechniane przez Korea Times wskazywały, że kontynuacja flagowca Samsunga, czyli Galaxy S4 miałaby pojawić się w lutym na mających w tym czasie miejsce targach Mobile World Congress, które cyklicznie co roku odbywają się w Barcelonie. Samsung postanowił się ustosunkować do tej wiadomości za pomoca swojego kanału na Twitterze, jasno dając do zrozumienia, że jest to tylko plotka nie mająca nic wspólnego z prawdą.

Jeżeli się zastanowić to faktycznie cała sprawa była mocno podejrzana, bo jak zapewne wiecie, obecny flagowy model koreańskiego producenta został w tym roku zaprezentowany na specjalnej imprezie w Londynie. Co więcej impreza ta w większości przypadków spotkała się z ciepłym przyjęciem, wobec tego jaki sens miałby powrót Samsunga z premierą czołowego modelu na targi MWC? Chyba żaden. Wobec tego kiedy zatem powinniśmy spodziewać się premiery SGS’a 4? Na pewno nie wcześniej jak w maju 2013 roku.

 

Źródło: pocketnow.com

Transformer Pad TF300T zaktualizowany

Wcześniejszy wpis

Motorola przechodzi do kontrataku!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy